Odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z terenu drogi gminnej ul. Tadeusza Koca, dz. ewid. nr 232, 158 w miejscowości Grabanów w gm. Biała Podlaska

Gmina Biała Podlaska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00248153
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00248153/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-18 11:35
Lokalizacja
Biała Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71fc9fc0-c44d-4dd7-b0cb-2281d959c87d
Identyfikator
5372354777
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ZENON ŚLEDŹBiała Podlaska, PL · lot 0
2 393 238,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00248153 z dnia 2026-05-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z terenu drogi gminnej ul. Tadeusza Koca, dz. ewid. nr 232, 158 w miejscowości Grabanów w gm. Biała Podlaska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała Podlaska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237397

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Prosta 31

1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: g.kowalewski@gminabp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gmina-bialapodlaska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmina-bialapodlaska.ezamawiajacy.pl/pn/gmina-bialapodlaska/demand/281930/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z terenu drogi gminnej ul. Tadeusza Koca, dz. ewid. nr 232, 158 w miejscowości Grabanów w gm. Biała Podlaska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71fc9fc0-c44d-4dd7-b0cb-2281d959c87d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248153

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017252/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbudowa infrastruktury drogowej (drogi, chodniki, infrastruktura towarzysząca

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00199314

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.1.12.2026.GK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z terenu drogi gminnej ul. Tadeusza Koca, dz. ewid. nr 232, 158 w miejscowości Grabanów w gm. Biała Podlaska

4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239238,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239238,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239238,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Instalatorstwa Sanitarnego Zenon Śledź

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5370010743

7.3.3) Ulica: Długa 56A

7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska

7.3.5) Kod pocztowy: 21-500

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o., ul. Sidorska 84-90, 21-500 Biała Podlaska - wykonanie części zamówienia w zakresie robót drogowych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2393238,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane