„Konserwacja obiektów sportowych administrowanych przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy-rok 2026”
35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00248896
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00248896/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-18 14:10
- Lokalizacja
- Rząska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3abbdecc-57f4-4d4f-959e-4e7f863ba960
- Identyfikator
- 5130222434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
Wykonawcy
3 przyznane
— · lot 0
— · lot 0
ŁUKASZ STASIAKLIPNO, PL · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00248896 z dnia 2026-05-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Konserwacja obiektów sportowych administrowanych
przez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy-rok 2026”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121506645
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 1
1.5.2.) Miejscowość: Rząska
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-199
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.latocha@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://35wog.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Konserwacja obiektów sportowych administrowanychprzez 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy-rok 2026”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3abbdecc-57f4-4d4f-959e-4e7f863ba960
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248896
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00183233
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 21/INFR/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1Wykonywanie prac konserwacyjnych na obiektach sportowych (boiska trawiaste)
w kompleksach wojskowych w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 82 oraz ul. Ułanów 43
Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest konserwacja obiektów sportowych w kompleksach wojskowych
w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 82 oraz ul. Ułanów 43.
Z wykonanej usługi dla każdego obiektu sportowego należy również sporządzać protokoły odbioru wg wzoru określonego przez Zamawiającego.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie:
1. Wykonywanie prac konserwacyjnych na obiektach sportowych.
2. Dokumentowanie wykonania w/w czynności odnośnymi wpisami w Dziennikach konserwacji znajdujących się u przedstawiciela SOI na terenie kompleksu wojskowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 61610,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2Wykonywanie prac konserwacyjnych kortu tenisowego oraz bieżni sportowych w kompleksie wojskowym w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 82
Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest konserwacja kortu tenisowego, bieżni wokół boiska sportowego oraz bieżni przy OSF w kompleksie wojskowym w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 82.
Z wykonanej usługi należy również sporządzać protokoły odbioru prac wg wzoru określonego przez Zamawiającego.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie:
1. Wykonywanie prac konserwacyjnych kortu tenisowego;
2. Wykonywanie prac konserwacyjnych bieżni wokół boiska sportowego;
3. Wykonywanie prac konserwacyjnych bieżni przy OSF;
4. Dokumentowanie wykonania w/w czynności odnośnymi wpisami w Dziennikach konserwacji znajdujących się u przedstawiciela SOI 2 na terenie kompleksu wojskowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 32736,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3Konserwacja obiektów sportowych w kompleksach wojskowych przy ul. Tynieckiej 45
w Krakowie, ul. Ułanów 43 w Krakowie, ul. Wrocławskiej 82 w Krakowie oraz w Rząsce
ul. Krakowska 1
Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac konserwacyjnych na obiektach sportowych
w kompleksach wojskowych w Krakowie przy ul. Tynieckiej 45, ul. Ułanów 43 w Krakowie,
ul. Wrocławskiej 82 w Krakowie oraz w Rząsce ul. Krakowska 1.
Z wykonanej usługi dla każdego obiektu sportowego należy sporządzać protokoły odbioru wg wzoru określonego przez Zamawiającego.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie:
1. Wykonywanie prac konserwacyjnych na obiektach sportowych;
2. Dokumentowanie wykonania w/w czynności odnośnymi wpisami
w Dziennikach konserwacji znajdujących się u przedstawiciela SOI na terenie kompleksu wojskowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 145110,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 171720,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 171720,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 171720,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hydrosit Łukasz Stasiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8911562600
7.3.3) Ulica: Kłokock 5
7.3.4) Miejscowość: Lipno
7.3.5) Kod pocztowy: 87-600
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 171720,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30| 2026-05-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |