Głęboka modernizacja energetyczna budynku komunalnego przy ul. Jagiellońskiej 36 w Kalwarii Zebrzydowskiej

Gmina Kalwaria Zebrzydowska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00249250
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00249250/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-18 15:43
Lokalizacja
Kalwaria Zebrzydowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b9e58e5e-8d16-4d13-9720-a712c5232def
Identyfikator
5511158182
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoRoboty instalacyjne w budynkachRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty malarskie i szklarskie

Wykonawcy

1 przyznane

INVEST EUROPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.Skawinki, PL · lot 0
375 463,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00249250 z dnia 2026-05-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Głęboka modernizacja energetyczna budynku komunalnego przy ul. Jagiellońskiej 36 w Kalwarii Zebrzydowskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kalwaria Zebrzydowska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 7

1.5.2.) Miejscowość: Kalwaria Zebrzydowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-130

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 338766218

1.5.8.) Numer faksu: 338766301

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kalwaria-zebrzydowska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kalwaria-zebrzydowska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b9e58e5e-8d16-4d13-9720-a712c5232def

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Głęboka modernizacja energetyczna budynku komunalnego przy ul. Jagiellońskiej 36 w Kalwarii Zebrzydowskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9e58e5e-8d16-4d13-9720-a712c5232def

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249250

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025057/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Głęboka termomodernizacja budynku komunalnego przy ul. Jagiellońskiej 36 w Kalwarii Zebrzydowskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinansowane w ramach Priorytetu 2 Fundusze europejskie dla środowiska Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 – 2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00123603

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 305417,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z inwestycją pn. „Głęboka modernizacja energetyczna budynku komunalnego przy ul. Jagiellońskiej 36 w Kalwarii Zebrzydowskiej”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie:
1) czynności projektowych wykonanych na podstawie załączonego Programu Funkcjonalno-Użytkowego oraz czynności administracyjnych polegających na takim działaniu Wykonawcy, aby uzyskał w imieniu Zamawiającego na podstawie wykonanej dokumentacji projektowej w ramach niniejszego zadania dokumenty pozwalające na realizację robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym: prawa budowlanego;
2) robót budowlanych na przedmiotowym zadaniu zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) i odpowiednimi przepisami prawa;
3) czynności administracyjnych polegających na takim działaniu Wykonawcy, aby – w przypadku istniejącego obowiązku prawnego uzyskał w imieniu Zamawiającego w ramach niniejszego zadania dokument pozwalający na użytkowanie obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym: prawa budowlanego.
3. Adres obiektu budowlanego: 34-130 Kalwaria Zebrzydowska ul. Jagiellońska 36, działka nr 1376, województwo małopolskie, powiat wadowicki.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: program funkcjonalno-użytkowy oraz zapisy zawarte w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiące załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 375463,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 375463,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 375463,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INVEST EUROPA Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5512641584

7.3.3) Ulica: Do Krzyża 20

7.3.4) Miejscowość: Skawinki

7.3.5) Kod pocztowy: 34-143

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 375463,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane