Prace remontowe i modernizacyjne na lata 2026-2027 w budynku UCK WUM w Warszawie przy ul. Banacha 1A

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00249424
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00249424/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-19 07:18
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a9778de-9dd1-4835-92b0-80150d500414
Identyfikator
5220002529
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty instalacyjne w budynkach

Wykonawcy

1 przyznane

AMOZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
2 923 417,26 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00249424 z dnia 2026-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe i modernizacyjne na lata 2026-2027 w budynku UCK WUM w Warszawie przy ul. Banacha 1A

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288975

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Banacha 1A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-097

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@uckwum.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: uckwum.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://uckwum.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/271998

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowe i modernizacyjne na lata 2026-2027 w budynku UCK WUM w Warszawie przy ul. Banacha 1A

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a9778de-9dd1-4835-92b0-80150d500414

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249424

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00072016/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Prace remontowe i modernizacyjne pomieszczeń CSK w latach 2026/2027.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00159672

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZPUCK.262.058.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4000000,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace remontowe i modernizacyjne na lata 2026-2027 w budynku UCK WUM w Warszawie przy ul. Banacha 1A. Zakres prac remontowych i modernizacyjnych podzielony będzie na etapy/odcinki z których każdy traktowany będzie jako odrębna zadanie i rozliczane indywidualnie po zakończeniu danego etapu/odcinka, a których wielkość będzie wynosiła ok. 60 m2 powierzchni użytkowej oraz będą występowały obszary mniejsze, do ok. 30 m2 powierzchni użytkowej pomieszczeń przeznaczonych do modernizacji lub remontu. Opracowanie wstępnych zakresów robót (etapów) oraz uzgodnienie ich z Zamawiającym nastąpi po podpisaniu umowy z Wykonawcą. Wykonanie wszelkich prac związanych z organizacją i realizacją umowy będzie odbywało się zgodnie z obowiązującymi przepisami bhp i ppoż. Szczegółowy (łączny) opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz przedmiary robót poszczególnych branż.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2923417,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4626955,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2923417,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMOZ Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 527 310 42 50

7.3.3) Ulica: Al. Jana Pawła II 43A lok. 37B

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-001

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2923417,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane