Odnowa nawierzchni chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1728R ul. Okrzei w Jarosławiu w ramach przebudowy dróg powiatowych na terenie gminy miejskiej Jarosław
Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00249441
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00249441/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-19 07:34
- Lokalizacja
- Jarosław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e27ac30f-d042-47ff-b777-5a4492c91329
- Identyfikator
- 7921805529
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00249441 z dnia 2026-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odnowa nawierzchni chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1728R ul. Okrzei
w Jarosławiu w ramach przebudowy dróg powiatowych na terenie gminy miejskiej Jarosław
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903227
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 17
1.5.2.) Miejscowość: Jarosław
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdjaroslaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pzdjaroslaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pzdjaroslaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Roboty drogowe - zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odnowa nawierzchni chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1728R ul. Okrzeiw Jarosławiu w ramach przebudowy dróg powiatowych na terenie gminy miejskiej Jarosław
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e27ac30f-d042-47ff-b777-5a4492c91329
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249441
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00120155/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.28 Odnowa nawierzchni chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1728R ul. Okrzei w Jarosławiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00217603
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Odnowa nawierzchni chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1728R ul. Okrzei w Jarosławiu.
2. Zakres rzeczowy robót do wykonania obejmuje w szczególności:
tj: roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, roboty pomiarowe, podbudowa, elementy ulic, chodnik, nawierzchnia z mieszanki mineralno bitumicznej, oznakowanie poziome i pionowe, inne roboty.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera kosztorys ofertowy stanowiący załączniki nr 2 do SWZ, szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załącznik nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli wystąpiła inna istotna okoliczność uniemożliwiająca zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego, której nie można było wcześniej przewidzieć.SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
ZP.271.1.13.2026 postępowanie unieważnione.| 2026-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |