Dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego „BRISTOL” MSWiA w Kudowie-Zdroju.

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANATORIUM UZDROWISKOWE "BRISTOL" MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W KUDOWIE-ZDROJU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00249518
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00249518/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-19 08:14
Lokalizacja
Kudowa-Zdrój, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3210649d-b849-4857-916a-025667a155f4
Identyfikator
8831422340
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaElektryczność

Wykonawcy

1 przyznane

SYNERGIA POLSKA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
247 111,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00249518 z dnia 2026-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego „BRISTOL” MSWiA w Kudowie-Zdroju.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANATORIUM UZDROWISKOWE "BRISTOL" MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W KUDOWIE-ZDROJU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890450627

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Okrzei 1

1.5.2.) Miejscowość: Kudowa-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-350

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sankud.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sankud.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3210649d-b849-4857-916a-025667a155f4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego „BRISTOL” MSWiA w Kudowie-Zdroju.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3210649d-b849-4857-916a-025667a155f4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249518

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078361/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa energii elektrycznej do SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego Bristol MSWiA w Kudowie-Zdroju.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00134348

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-2374/03/DAG/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 245933,09 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej na potrzeby SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego „BRISTOL” MSWiA w Kudowie-Zdroju”.
1) GRUPA TARYFOWA C22A;
2) prognozowane zużycie w strefie szczytowej 138,8 MWh;
3) prognozowane zużycie w strefie pozaszczytowej 290,4 MWh;
4) moc umowna 170 kW;
5) jeden punkt odbioru: PPE: 590322414400912187;
6) adres punktu odbioru: ul. Okrzei 1, 57-350 Kudowa-Zdrój;
7) dodatkowo zamontowana jest instalacja fotowoltaiczna o mocy 86,4 kWp.
Jednostka ma podpisaną umowę kompleksową sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji z TAURON Sprzedaż Sp. z o.o.- obowiązującą do 31 marca 2026 r. (umowa kompleksowa sprzedaży z urzędu określonej w art. 5ab Prawa energetycznego) oraz umowę o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09310000-5 - Elektryczność

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 247111,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 386471,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 247111,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Synergia Polska Energia Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146528363

7.3.3) Ulica: Plac Powstańców Warszawy 2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-030

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 247111,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-06-01 do 2027-05-31
2026-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy