Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji realizacyjnej: „Budowa ekranów akustycznych w ciągu ul. Klasztornej”

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00250150
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00250150/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-19 10:52
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc1f250d-6241-4eef-895d-8b5c1c0c94cf
Identyfikator
6762530337
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

KRYSTIAN STEFAŃSKIGniewkowo, PL · lot 0
384 129 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00250150 z dnia 2026-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji realizacyjnej: „Budowa ekranów akustycznych w ciągu ul. Klasztornej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367252869

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Reymonta 20

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zim.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zim.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zimkrakow.ezamawiajacy.pl/pn/zimkrakow/demand/notice/publicpzp/current/list?USER_MENU_HOVER=publicpzpCurrentNoticePublicList

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji realizacyjnej: „Budowa ekranów akustycznych w ciągu ul. Klasztornej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc1f250d-6241-4eef-895d-8b5c1c0c94cf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250150

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044403/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Opracowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. Budowa ekranów akustycznych w ciągu ul. Klasztornej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00166903

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.262.2.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 428088,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Nazwa zamówienia: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji realizacyjnej: „Budowa ekranów akustycznych w ciągu ul. Klasztornej”.
2. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (w tym projekt budowlany, wykonawczy, projekt organizacji ruchu) wraz z uzyskaniem decyzji realizacyjnej (dokonaniem zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych lub uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę (PnB)) umożliwiającej budowę ekranów akustycznych oraz wykonanie niezbędnych robót towarzyszących wzdłuż ul. Klasztornej na odcinku od ul. Żaglowej do ronda przy moście Wandy - zgodnie z wynikami analizy akustycznej opracowanej po realizacji zadania oraz zgłoszonymi wnioskami mieszkańców. W zakres opracowania wchodzi zaprojektowanie ekranów akustycznych, przyjęcie konkretnych rozwiązań konstrukcyjnych, elementów nośnych i ekranizujących (m. in. fundamentów, słupów, belek podwalinowych, elementów wypełnień).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zostały określone w załącznikach do SWZ, w tym m.in. w Projektowanych Postanowieniach Umowy (zwanych dalej PPU), stanowiących załącznik nr 1 do SWZ oraz w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej OPZ) z załącznikami (link w treści OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do PPU.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 384129,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 485850,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 384129,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CHOCOLATE KMCS DESIGN Krystian Stefański; MY WAY Krystian Stefański

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5562493915

7.3.3) Ulica: Szadłowice 63

7.3.4) Miejscowość: Gniewkowo

7.3.5) Kod pocztowy: 88-140

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 384129,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2026-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi