Przebudowa trzech toalet w Bryle „C” w celu dostosowania ich do standardu dostępności w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, Nr sprawy: DZPZ-332-30PN-2026
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00250190
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00250190/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-19 11:01
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7632fb55-8b97-47a0-b9bb-2730bf523a7c
- Identyfikator
- 7392954843
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00250190 z dnia 2026-05-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa trzech toalet w Bryle „C” w celu dostosowania ich do standardu dostępności w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, Nr sprawy: DZPZ-332-30PN-2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295580
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żołnierska 18a
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-561
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wssd.olsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wssd.olsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7632fb55-8b97-47a0-b9bb-2730bf523a7c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa trzech toalet w Bryle „C” w celu dostosowania ich do standardu dostępności w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, Nr sprawy: DZPZ-332-30PN-20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7632fb55-8b97-47a0-b9bb-2730bf523a7c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250190
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048031/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 "Dostosowanie WSSD w Olsztynie do wybranych standardów dostępności w AOS służące poprawie dostępu do świadczeń medycznych oraz jakości obsługi pacjentów ze szczególnymi potrzebami"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zakres rzeczowy jest realizowany w ramach w ramach Projektu: „Dostosowanie Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie do wybranych standardów dostępności w Ambulatoryjnej Opiece Specjalistycznej służące poprawie dostępu do świadczeń medycznych oraz jakości obsługi pacjentów ze szczególnymi potrzebami”. Umowa z MZ nr UM.AOS.U-28812.2026-00/65/2026/4 z 12.01.2026.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213921
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZPZ-332-30PN-2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie trzech toalet w Bryle „C” - poziom 0 i +1 Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Przebudowa ma na celu poprawę warunków i dostosowania ich do standardu dostępności. Roboty prowadzone będą etapowo w czynnym obiekcie, w którym zostaną wyłączone i przekazane toalety Wykonawcy jako plac budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota oferty przekracza środki na realizację| 2026-05-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |