Remont dachu budynku internatu "Kormoran" Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00512464
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00512464/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-24 07:52
- Lokalizacja
- Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-587826fc-5760-42ef-b143-ac07770e4dc5
- Identyfikator
- 7420000424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00512464 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku internatu "Kormoran" Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie
1.3.) Oddział zamawiającego: ZSCKR w Karolewie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280260652
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Karolewo 12
1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89 7524753
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsckr@karolewo.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.karolewo.com/bip
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-587826fc-5760-42ef-b143-ac07770e4dc51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA PODLEGŁA I NADZOROWANA PRZEZ MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu budynku internatu "Kormoran" Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-587826fc-5760-42ef-b143-ac07770e4dc5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512464
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00239104/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont dachu w budynku Internatu Kormoran Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485868
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSCKR/5/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: remont dachu budynku internatu „Kormoran” Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie zlokalizowanego na działce nr 28/101 obręb Karolewo, Karolewo 3A, 11-400 Kętrzyn.
2. Zakres prac remontowych obejmuje:
- Wymianę pokrycia dachu nad częścią świetlicy z papy termozgrzewalnej na nową papę termozgrzewalną nawierzchniową wraz z obróbkami attyki oraz wykonaniem nowego wyprofilowania kosza zlewowego;
- Naprawę miejscową pokrycia z papy termozgrzewalnej na części najwyższej budynku internatu oraz przy łączniku;
- Wymianę istniejących pionowych i poziomych wpustów dachowych na nowe systemowe o zwiększonym przekroju niż dotychczasowy wraz z wykonaniem ich obróbki z papy nawierzchniowej;
- Wykonanie obróbki styku pasa dachu świetlicy i łącznika z przyległą częścią ściany internatu;
- Wykonanie prac remontowo pokrywczych z papy termozgrzewalnej i masy bitumicznej w części kominów wentylacyjnych;
- Wymianę istniejących włazów dachowych wraz z remontem przyległych barierek ochronnych i obróbką obsadzenia z papy nawierzchniowej termozgrzewalnej;
- Modernizację istniejących wywiewek żeliwnych wyprowadzonych z kominów poprzez montaż nowych nasad systemowych z PCV;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie wpłynęła żadna oferta| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |