„Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Psychoterapii dzieci i młodzieży - Moduł I”

Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00250198
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00250198/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-19 11:04
Lokalizacja
Sosnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-08c593c1-3da1-4848-adca-3d9015b170bb
Identyfikator
6443508924
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

MAŁGORZATA JANAS-KOZIKBrzeszcze, PL · lot 0
3500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00250198 z dnia 2026-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Psychoterapii dzieci i młodzieży - Moduł I”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276240724

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gabrieli Zapolskiej 3

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-218

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dair@czdir.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.czdir.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1297975

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Psychoterapii dzieci i młodzieży - Moduł I”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08c593c1-3da1-4848-adca-3d9015b170bb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250198

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033847/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.14 „Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Psychoterapii dzieci i młodzieży - Moduł I”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie finansowane jest ze środków w ramach Projektu: „MindCare: Kompleksowy program wzmacniania kadr psychiatrii dzieci i młodzieży” realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Priorytet FERS.01 Umiejętności, Działanie 01.13 Umiejętności w sektorze zdrowia.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211725

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: US/6/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia specjalizacyjnego pn.:„Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Psychoterapii dzieci i młodzieży - Moduł I”.
1. Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia specjalizacyjnego.
2. Ilość godzin do realizacji zamówienia: 40h. Zajęcia będą się odbywały w weekendy.
3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na mniejszą liczbę godzin niż 40 h. Minimalna liczba godzin, na którą wykonawca może złożyć ofertę, to 10 godzin. Oferta musi obejmować liczbę godzin stanowiącą wielokrotność 10.
4. W sytuacji, gdy wykonawca, który złożył ofertę z najniższą ceną, nie zabezpieczy pełnej liczby godzin, Zamawiający wybierze następną/następne oferty z kolejnych miejsc w rankingu, aż do zapewnienia pełnej liczby godzin. Jeżeli ostatnia oferta brana pod uwagę przewyższy częściowo liczbę godzin będących przedmiotem zamówienia, Zamawiający ma prawo do zmniejszenia oferowanej liczby godzin do liczby brakującej w zamówieniu, po uzyskaniu zgody wykonawcy. W sytuacji, gdy złożone oferty nie zabezpieczą pełnej liczby godzin, Zamawiający podpisze umowę/umowy na godziny zabezpieczone w postępowaniu, a na pozostałe godziny ogłosi nowe postępowanie.

Pozostałe informacje zawarte są w pkt.II. 2 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prof. dr hab. n. med. Małgorzata Janas-Kozik Specjalistyczna Praktyka Lekarska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6521082222

7.3.3) Ulica: Stefczyka 22

7.3.4) Miejscowość: Brzeszcze

7.3.5) Kod pocztowy: 32-620

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający w ramach prowadzonego postępowania przetargowego dopuścił możliwość złożenia oferty na mniejszą ilość
godzin niż określona w SWZ.
Działając na podstawie art. 253 ust. 2 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych , Zamawiający
informuje, że dokonał wyboru ofert.
Do realizacji zamówienia wybrano ofertę złożoną przez:
oferta nr 2:
Ireneusz Jelonek
ul. Narciarska 34, 43-310 Bielsko Biała
NIP: 6261796136
MŚP- jednoosobowa działalność gospodarcza,
Data zawarcia umowy 07.05.2026 r.
Wartość umowy 3 500,00 zł
Okres realizacji umowy 31.12.2026 r.
oferta nr 3:
Lena Cichoń
Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Tulipanów 4, 41-605 Świętochłowice, NIP: 6412479328
MŚP- jednoosobowa działalność gospodarcza,
Data zawarcia umowy 07.05.2026 r.
Wartość umowy 3 500,00 zł
Okres realizacji umowy 31.12.2026 r.
oferta nr 4:
Kamil Kozera
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Leśna 7/129, 41-303 Dąbrowa Górnicza, NIP: 6443435645
MŚP- jednoosobowa działalność gospodarcza,
Data zawarcia umowy 07.05.2026 r.
Wartość umowy 3 500,00 zł
Okres realizacji umowy 31.12.2026 r.
2026-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi