Budowa trzech kolumbariów na terenie cmentarza komunalnego w Pasłęku przy ul. Augustyna Steffena.

GMINA PASŁĘKZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W PASŁĘKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00250312
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00250312/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-19 11:33
Lokalizacja
Pasłęk, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-151d2ad5-aa32-484e-a0a7-12a1ea9e9ee6
Identyfikator
5783052813
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty na cmentarzach

Wykonawcy

1 przyznane

CLOON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKonin, PL · lot 0
208 926,83 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00250312 z dnia 2026-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa trzech kolumbariów na terenie cmentarza komunalnego w Pasłęku przy ul. Augustyna Steffena.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PASŁĘKZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W PASŁĘKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170748146

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bohaterów Westerplatte 10a

1.5.2.) Miejscowość: Pasłęk

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-400

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 552482212

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgkim.paslek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgkimpaslek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.paslek.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa trzech kolumbariów na terenie cmentarza komunalnego w Pasłęku przy ul. Augustyna Steffena.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-151d2ad5-aa32-484e-a0a7-12a1ea9e9ee6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250312

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00542058/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym przy ul. A. Steffena w Pasłeku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00180580

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGKiM.271.3.2026.BS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 170435,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegających na budowie trzech kolumbariów na terenie cmentarza komunalnego w Pasłęku, zlokalizowanego przy ul. Augustyna Steffena, na działce nr 30/2, obręb geodezyjny 09.
Każde kolumbarium będzie posiadało 12 nisz urnowych. Obiekty są zaprojektowane o prostej bryle na rzucie prostokąta, wykonane z prefabrykowanych elementów, posadowione na żelbetowych fundamentach. Konstrukcja kolumbariów zostanie obudowana płytami granitowymi w kolorystyce biało-szarej (viscount white) oraz czarnej (premium black). Zadaszenie każdego obiektu stanowi jednospadowa płyta granitowa w kolorze czarnym (premium black), o kącie nachylenia 3º. W ramach robót należy wykonać nawierzchnię z kostki betonowej umożliwiającej dojście do kolumbarium zgodnie z projektem dołączonym do postępowania.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót przygotowawczych, robót ziemnych, fundamentowych, montaż konstrukcji kolumbariów wraz z obudową i zadaszeniem, a także uporządkowanie terenu po zakończeniu robót, w tym wykonanie nowych oraz odtworzenie istniejących trawników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215400-1 - Roboty na cmentarzach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208925,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 257000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208926,83 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cloon Spółka z ograniczona odpowiedzialnośćią

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302695362

7.3.3) Ulica: Europejska 17

7.3.4) Miejscowość: Konin

7.3.5) Kod pocztowy: 62-500

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208926,83 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-05-15 do 2026-08-21
2026-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane