Wykonanie usługi druku, kopertowania, dostarczenia do operatora pocztowego oraz nadania, spersonalizowanych przesyłek dla świadczeniobiorców Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA, z podziałem na 2 Części

ZAKŁAD EMERYTALNO-RENTOWY MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00250649
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00250649/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-19 12:44
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-42535c30-ec42-4693-8066-86bca89e0f79
Identyfikator
5261042106
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi drukowaniaZadrukowane kopertyPakowanie i podobne usługiUsługi związane z drukowaniemUsługi drukowania i dystrybucjiUsługi w zakresie transportu paczek

Wykonawcy

2 przyznane

EDC EXPERT DIRECT COMMUNICATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
114 882 PLN
EDC EXPERT DIRECT COMMUNICATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 1
90 159 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00250649 z dnia 2026-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usługi druku, kopertowania, dostarczenia do operatora pocztowego oraz nadania, spersonalizowanych przesyłek dla świadczeniobiorców Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA, z podziałem na 2 Części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD EMERYTALNO-RENTOWY MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011320130

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adolfa Pawińskiego 17/21

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-106

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zer.mswia.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/zermswia

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zer_mswia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ustalanie prawa do zaopatrzenia emerytalnego i wysokości świadczeń pieniężnych z tytułu tego zaopatrzenia dla funkcjonariuszy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie usługi druku, kopertowania, dostarczenia do operatora pocztowego oraz nadania, spersonalizowanych przesyłek dla świadczeniobiorców Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA, z podziałem na 2 Części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42535c30-ec42-4693-8066-86bca89e0f79

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250649

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00111161/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Wykonanie usługi druku i kopertowania spersonalizowanych przesyłek oraz ulotek bezadresowych przeznaczonych dla świadczeniobiorców ZER MSWiA z podziałem na 2 części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191019

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZER-ZP-2/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 187803,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi druku, kopertowania, dostarczenia do wskazanej przez Zamawiającego placówki operatora pocztowego oraz nadania w imieniu Zamawiającego, spersonalizowanych przesyłek przeznaczonych dla świadczeniobiorców Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA, w dwóch ETAPACH:
1) ETAP I – decyzje waloryzacyjne oraz decyzje o ustaleniu prawa i wypłacie dodatkowego rocznego świadczenia pieniężnego, ulotki bezadresowe do określonej grupy świadczeniobiorców,
2) ETAP II – decyzje o ustaleniu prawa i wysokości kolejnego dodatkowego rocznego świadczenia pieniężnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79810000-5 - Usługi drukowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30199710-0 - Zadrukowane koperty

79920000-9 - Pakowanie i podobne usługi

79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem

79824000-6 - Usługi drukowania i dystrybucji

60161000-4 - Usługi w zakresie transportu paczek

4.5.5.) Wartość części: 103525,33 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi druku, kopertowania, dostarczenia do wskazanej przez Zamawiającego placówki operatora pocztowego oraz nadania w imieniu Zamawiającego, spersonalizowanych przesyłek, tj. informacji PIT, przeznaczonych dla świadczeniobiorców Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA

4.5.3.) Główny kod CPV: 79810000-5 - Usługi drukowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30199710-0 - Zadrukowane koperty

79920000-9 - Pakowanie i podobne usługi

79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem

79824000-6 - Usługi drukowania i dystrybucji

60161000-4 - Usługi w zakresie transportu paczek

4.5.5.) Wartość części: 84278,33 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114882,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 114882,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 114882,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EDC EXPERT DIRECT COMMUNICATION Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7252083093

7.3.3) Ulica: Belzacka 176/178

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Bong Polska Sp. z o. o. - produkcja kopert

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114882,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 90159,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90159,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 90159,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EDC EXPERT DIRECT COMMUNICATION Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7252083093

7.3.3) Ulica: Belzacka 176/178

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Bong Polska Sp. z o. o. - produkcja kopert

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 90159,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2027-01-01 do 2027-02-28

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dla części nr 1: Umowa obowiązuje od dnia jej zawarcia do dnia 31.10.2026 roku lub do wyczerpania kwoty brutto przeznaczonej na jej realizację, w zależności które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Dla części nr 2: Umowa obowiązuje od dnia 01.01.2027 roku do dnia 28.02.2027 roku lub do wyczerpania kwoty brutto przeznaczonej na jej realizację, w zależności które zdarzenie nastąpi wcześniej.
2026-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi