Odbudowa budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Komisji Edukacji Narodowej w Bardzie z Filią w Przyłęku, przy ul. Polnej 1 wraz z infrastrukturą towarzyszącą – II etap

Gmina Bardo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00250895
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00250895/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-19 13:32
Lokalizacja
Bardo, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-988f99cc-088b-4d16-bc55-9c88b17d7b2c
Identyfikator
8871635237
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty remontowe i renowacyjneRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty elewacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychInstalacje niskiego napięciaInstalowanie stacji rozdzielczychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie różnych nawierzchniBetonowanieRoboty murarskie i muroweRoboty izolacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie i wykładanie podłógInstalowanie ścianek działowychRoboty malarskieInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty renowacyjneTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówStolarka drewnianaKładzenie terakotyKładzenie glazuryOdnawianie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00250895 z dnia 2026-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Komisji Edukacji Narodowej w Bardzie z Filią w Przyłęku, przy ul. Polnej 1 wraz z infrastrukturą towarzyszącą – II etap

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bardo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek, 2

1.5.2.) Miejscowość: Bardo

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-256

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@bardo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gmbardo.finn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bardo.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odbudowa budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Komisji Edukacji Narodowej w Bardzie z Filią w Przyłęku, przy ul. Polnej 1 wraz z infrastrukturą towarzyszącą – II etap

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-988f99cc-088b-4d16-bc55-9c88b17d7b2c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250895

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041555/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Odbudowa budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Komisji Edukacji Narodowej w Bardzie z Filią w Przyłęku, przy ul. Polnej 1 wraz z infrastrukturą towarzyszącą – II etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224911

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W związku z wystąpieniem powodzi we wrześniu 2024 roku i zalaniem części budynku (piwnice i parter) wystąpiła konieczność sporządzenia dokumentacji projektowej polegającej na przedstawieniu rozwiązań architektoniczno-budowlanych które dotyczą remontu budynku.
1. Zakresem opracowania obejmuje pomieszczenia piwnicy, kuchni, pomieszczeń po dwóch mieszkaniach, elewację oraz windę zewnętrzną.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót i Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót.

W zakresie Wykonawcy pozostają również koszty utylizacji ziemi i gruzu na składowisko odpadów (jeżeli taka potrzeba wystąpi), koszty zabezpieczenia terenu prac przed dostępem osób trzecich, jak również wszelkie pozostałe koszty mogące wyniknąć w trakcie realizacji zamówienia.

1) Wykonawca jest zobowiązany zapoznać się przed złożeniem oferty z lokalizacją zadania, będącego przedmiotem zamówienia,
2) Wykonawca dostarcza wszystkie materiały niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia. Wszystkie materiały i urządzenia wbudowane przez Wykonawcę muszą posiadać świadectwa jakości, certyfikaty kraju pochodzenia oraz odpowiadać Polskim Normom przenoszącym normy europejskie PN-EN, wymaganiom projektu oraz specyfikacji technicznej, wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie.
3) Koszty związane z realizacją inwestycji: obsługi geodezyjnej (w tym geodezyjnych pomiarów powykonawczych), niezbędnych uzgodnień, prób i badań; ubezpieczenia i zabezpieczenia terenu budowy, utrzymania go w należytym stanie technicznym, oznakowania robót, a także koszt zorganizowania zaplecza budowy oraz inne nakłady nie stanowiące wartości robót budowlanych, a niezbędne do wykonania i przekazania do użytkowania przedmiotu umowy należy objąć proponowaną ceną ofertową.
4) Wykonawca zobowiązany jest do pokrycia ewentualnych szkód powstałych w czasie realizacji zadania.

W zakresie Wykonawcy pozostają również koszty utylizacji ziemi i gruzu na składowisko odpadów (jeżeli taka potrzeba wystąpi), koszty zabezpieczenia terenu prac przed dostępem osób trzecich, jak również wszelkie pozostałe koszty mogące wyniknąć w trakcie realizacji zamówienia.

W przypadku wystąpienia rozbieżności miedzy dokumentacją projektową i przedmiarem robót lub nieujęcia wszystkich elementów (robót, wyposażenia, itp.) w przedmiarze robót, przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową.

EWENTUALNIE występujące, bądź podane w opisach nazwy własne, znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, które charakteryzuje/-ą produkty, materiały, wyroby, wyroby budowlane, urządzenia lub usługi mają jedynie za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45442100-8 - Roboty malarskie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45422100-2 - Stolarka drewniana

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45454100-5 - Odnawianie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferty przekraczają znacząco środki finansowe, jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację tejże inwestycji i nie ma możliwości ich zwiększenia do ceny najkorzystniejszej oferty.
2026-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane