Odnowa oznakowania poziomego w Grójcu w 2026 r. - drogi gminne oraz powiatowe na terenie miasta Grójec.

Gmina Grójec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00251057
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00251057/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-19 14:00
Lokalizacja
Grójec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-851e1a5c-0276-4d5f-8626-1c44eff8595b
Identyfikator
7972011265
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie nawierzchi

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW SZANIAWSKIGarwolin, PL · lot 0
270 079,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00251057 z dnia 2026-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odnowa oznakowania poziomego w Grójcu w 2026 r. - drogi gminne oraz powiatowe na terenie miasta Grójec.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grójec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223310

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 47

1.5.2.) Miejscowość: Grójec

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 048 664 30 91 wew. 65

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: iwona.kowalska@grojecmiasto.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grojecmiasto.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-851e1a5c-0276-4d5f-8626-1c44eff8595b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odnowa oznakowania poziomego w Grójcu w 2026 r. - drogi gminne oraz powiatowe na terenie miasta Grójec.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-851e1a5c-0276-4d5f-8626-1c44eff8595b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251057

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00004391/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Odnowa oznakowania poziomego dróg na terenie Gminy Grójec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197245

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.15.2026.KOI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego odnowy oznakowania poziomego w mieście Grójec.
a) zakres robót obejmuje w szczególności:
• odnawianie oznakowania poziomego jezdni farbą akrylową – linie segregacyjne i krawędziowe, ciągłe i przerywane, linie na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych, strzałki i inne symbole, malowanie mechaniczne – 14 000 m2;
• odnawianie oznakowania poziomego jezdni farbą akrylową – stanowiska dla osób niepełnosprawnych, malowanie mechaniczne (20 szt.) – 375,20 m2;
• oznakowanie poziome nawierzchni bitumicznych – na zimno, za pomocą mas chemoutwardzalnych grubowarstwowe wykonywane mechanicznie- oznakowanie gładkie – przejście dla pieszych – 850 m2;
• roboty remontowe – powierzchniowe frezowanie powierzchni malowanych nawierzchni – 60 m2.

b) Szczegółowy zakres robót zawierają:
• Kosztorys ofertowy – załącznik nr 8 do SWZ,
• Przedmiar – załącznik nr 9 do SWZ
• Szczegółowe Specyfikacje Techniczne – załącznik nr 10 do SWZ.

c) Wykonawca najpóźniej 7 dni przed przystąpieniem do wykonywania prac powinien zgłosić Zamawiającemu planowany termin rozpoczęcia znakowania poziomego, tak aby umożliwić wcześniejsze wykonanie mechanicznego zamiatania ulic miasta Grójec. Mechaniczne zamiatanie ulic wykonywane jest na rzecz Zamawiającego w odstępach kilkutygodniowych. Nie zwalnia to Wykonawcy z obowiązku określonego w pkt 5.4 Szczegółowych Specyfikacji Technicznych.

d) Wykonawca zorganizuje tak realizację przedmiotu zamówienia, aby prace były prowadzone na głównych ulicach miasta Grójec przy najmniejszym możliwym natężeniu ruchu pieszych i pojazdów tj. w godzinach wieczornych i nocnych.

2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji w następujących okresach:
a) termin gwarancji na wykonane oznakowanie poziome grubowarstwowe nie może być krótszy niż 24 miesiące;
b) termin gwarancji na wykonane oznakowanie cienkowarstwowe nie może być krótszy niż 12 miesięcy.

Zamawiający nie zabezpiecza terenu na zaplecze budowy. Teren zaplecza budowy Wykonawca wygrodzi i zagospodaruje we własnym zakresie i na własny koszt, Zamawiający nie wskazuje lokalizacji terenu zaplecza. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją stanowiącą załącznik do SWZ. Szczegółowy przedmiot i zakres zamówienia określony jest w SWZ,
w szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót.

3. Roboty budowlane mają być realizowane zgodnie z kosztorysem ofertowym (załącznik nr 8 do SWZ), przedmiarem robót (załącznik nr 9 do SWZ), warunkami opisanymi w umowie (załącznik nr 7 do SWZ), Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi (załącznik nr 10 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270079,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330504,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270079,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MALU LUX Przemysław Szaniawski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8261906407

7.3.4) Miejscowość: Wilkowyja

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270079,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji całości zamówienia ustala się na 20 dni od dnia przejęcia terenu.
2026-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane