Bieżąca konserwacja dróg gruntowych na terenie Gminy Sierakowice w 2026r.

Gmina Sierakowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00251263
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00251263/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-19 14:45
Lokalizacja
Sierakowice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-103676ae-3d9d-41d6-be72-66b796fa71e1
Identyfikator
5891018894
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

CHMURZYŃSKI SYCHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAStężyca, PL · lot 0
319 874 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00251263 z dnia 2026-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżąca konserwacja dróg gruntowych na terenie Gminy Sierakowice w 2026r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sierakowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674977

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lęborska 30

1.5.2.) Miejscowość: Sierakowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-340

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sierakowice@sierakowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sierakowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1294253

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżąca konserwacja dróg gruntowych na terenie Gminy Sierakowice w 2026r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-103676ae-3d9d-41d6-be72-66b796fa71e1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251263

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006727/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Bieżąca konserwacja dróg gruntowych na terenie Gminy Sierakowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197275

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SUE.271.22.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacji dróg gruntowych na terenie Gminy Sierakowice o pow. 950 000 m2 (przewidywany 500 000 m2) wraz z dostawą i wbudowaniem materiału poprzez równanie, profilowanie, wałowanie z uzupełnienie nawierzchni kruszywem o różnej wielkości uziarnienia bez zmiany parametrów konstrukcyjnych nawierzchni. Wykonywanie przedmiotu umowy odbywać się będzie na zasadzie zlecenia pisemnego lub telefonicznego. Zamawiający poda rodzaj robót, miejsce wykonywania przedmiotu zamówienia, termin wykonania prac oraz ich zakres. Wykonawca zobowiązany jest rozpocząć wykonanie zleconych prac niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia, lecz nie później niż w terminie wskazanym w ofercie stanowiącym kryterium oceny od dnia otrzymania zlecenia. Udokumentowaniem zakończenia prac będzie obmiar robót podpisany przez przedstawiciela wykonawcy, przedstawiciela Zamawiającego . Wykonanie przedmiotu zamówienia odbywać się będzie zgodnie z niniejszą SWZ oraz obowiązującymi przepisami prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319874 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343584 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319874 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Chmurzyński Sychta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892052249

7.3.3) Ulica: Przylesie 1

7.3.4) Miejscowość: Delowo

7.3.5) Kod pocztowy: 83-322

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319874 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31
2026-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane