Modernizacja Salonu Muzyków w gmachu Filharmonii Narodowej w Warszawie

FILHARMONIA NARODOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00251442
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00251442/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-19 15:43
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1ac4f302-f0f1-4f7e-98d5-d63dae658acd
Identyfikator
5250009743
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie instalacji elektrycznychTynkowanieKładzenie i wykładanie podłógRóżne meble i wyposażenieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

FUSION DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
674 887,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00251442 z dnia 2026-05-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Salonu Muzyków w gmachu Filharmonii Narodowej w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: FILHARMONIA NARODOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278534

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jasna 5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@filharmonia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: filharmonia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://filharmonia.ezamawiajacy.pl/pn/filharmonia/demand/267277/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Salonu Muzyków w gmachu Filharmonii Narodowej w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ac4f302-f0f1-4f7e-98d5-d63dae658acd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251442

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00122248

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/02/01/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 677380,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji Salonu Muzyków w gmachu Filharmonii Narodowej w Warszawie przy ul. Jasnej 5 (dalej zwany „Przedmiotem zamówienia”).
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie robót budowlanych i innych świadczeń w następującym zakresie:
2.1. usunięcie zniszczonej klepki, subitu i położenie nowej posadzki;
2.2. ułożenie wykładziny na podłodze;
2.3. odnowienie parkietu;
2.4. odnowienie drewnianych paneli ściennych;
2.5. prace elektryczne;
2.6. renowacja istniejących lamp;
2.7. wymiana włączników i gniazd;
2.8. malowanie ścian i sufitu;
2.9. odnowienie drzwi technicznych na antresoli;
2.10. wykonanie, dostawa i montaż mebli – zabudów i mebli wolnostojących;
2.11. dostawa sprzętów elektrycznych;
2.12. prace towarzyszące i wykończeniowe.
3. Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić, w celu należytego wykonania Przedmiotu zamówienia, czas niezbędny na zapewnienie dostaw (w tym wykonanie/produkcję) wyposażenia i urządzeń składających się na Przedmiotu zamówienia, w terminie umożliwiającym wykonanie Przedmiotu zamówienia zgodnie z Umową.
4. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 10 do SWZ (zwany dalej „Opisem Przedmiotu Zamówienia”)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45410000-4 - Tynkowanie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 674887,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 970962,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 674887,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fusion Design sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7551939745

7.3.3) Ulica: Towarowa 35/86

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-869

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 674887,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-03 do 2026-08-09
2026-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane