FESTIWAL MATEMATYKI „MATEMATYKA NA CO DZIEŃ DLA KLAS I-VIII”
Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00251876
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00251876/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-20 09:00
- Lokalizacja
- Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ce5dd18-eaa6-470a-beff-d1aa0fbbbe19
- Identyfikator
- 9261676072
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00251876 z dnia 2026-05-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
FESTIWAL MATEMATYKI „MATEMATYKA NA CO DZIEŃ DLA KLAS I-VIII”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366026987
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piastów 10B
1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: transport@krosnoodrzanskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ezamowienia.gov.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0ce5dd18-eaa6-470a-beff-d1aa0fbbbe191.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
FESTIWAL MATEMATYKI „MATEMATYKA NA CO DZIEŃ DLA KLAS I-VIII”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ce5dd18-eaa6-470a-beff-d1aa0fbbbe19
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251876
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie zajęć edukacyjnych dla uczniów w ramach projektu: „Młodzi górą - program rozwoju kompetencji dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych” Wnioskodawca: Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny Numer umowy : FELB.06.15-IZ.00-0027/25-00 z dnia 29.12.2025 r.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/01/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 85365,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie zajęć edukacyjnych dla uczniów w ramach projektu: „Młodzi górą - program rozwoju kompetencji dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych”
Wnioskodawca: Krośnieński Związek Powiatowo-Gminny
Numer umowy : FELB.06.15-IZ.00-0027/25-00 z dnia 29.12.2025 r.
Zamawiający podzielił postępowanie na części, gdzie każde stanowi przedmiot innego postępowania.
Niniejsze postępowanie dotyczy postępowania pn: Festiwal Matematyki „Matematyka na co dzień dla klas I-VIII”
Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79953000-9 - Usługi w zakresie organizacji festiwali
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2026-05-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |