„Budowa ul. Św. Brata Alberta nr 303197T w Skarżysku -Kamiennej”

GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00252043
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00252043/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-20 09:43
Lokalizacja
Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7f6b8341-6f63-4c71-b177-c1fe45f7f370
Identyfikator
6630008207
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie linii telefonicznychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty budowlane w zakresie gazociągówRoboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilającychRoboty pomocnicze w zakresie wodociągówRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaOświetlenie zewnętrzneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPRUSZKÓW, PL · lot 0
821 962,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00252043 z dnia 2026-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa ul. Św. Brata Alberta nr 303197T w Skarżysku -Kamiennej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009870

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 18

1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@um.skarzysko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.skarzysko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f6b8341-6f63-4c71-b177-c1fe45f7f370

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa ul. Św. Brata Alberta nr 303197T w Skarżysku -Kamiennej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f6b8341-6f63-4c71-b177-c1fe45f7f370

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252043

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00072512/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa ul. Św. Alberta nr 303197T w Skarżysku - Kamiennej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167914

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa ulicy Św. Brata Alberta w Skarżysku-Kamiennej zlokalizowana na działkach o numerach ewidencyjnych : 208/2, 61/1 , 204/1 Obręb 0011 Górna Kamienna ark. 16. Początek odcinka do remontu został przyjęty przy skrzyżowaniu z ulicą Zielną drogi miejskiej 0+000 ; koniec odcinka został przyjęty na granicy działki 208/2 w km 0+155,40 . Droga o długości 155,40 mb i szerokości 6 ,0 m – droga klasy L(lokalna).
Zamówienie jest realizowane w ramach zadania :
„ Budowa ul. Św. Brata Alberta nr 303197T w Skarżysku-Kamiennej ”.

Zadanie dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na podstawie Umowy z dnia 03.03.2026 r. nr 48-RFRD-A-2026 o dofinansowanie zadania jednorocznego pn. „Budowa ul. Św. Brata Alberta nr 303197T w Skarżysku-Kamiennej „ w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

45231221-0 - Roboty budowlane w zakresie gazowych sieci zasilających

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 821962,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 961051,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 821962,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928

7.3.3) Ulica: ul. Parzniewska 10

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

geodezja, roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, podbudowy, roboty brukarskie, oznakowanie, wodno-kanalizacyjne, roboty elektryczne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 821962,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2026-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane