Dostawa i montaż zadaszenia lamelowego tarasu na dachu budynku hali zdjęciowej Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. Woronicza 17 w Warszawie

Telewizja Polska S.A. w likwidacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00252396
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00252396/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-20 11:06
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-905a9767-6206-49cd-87eb-30800ed5ae1e
Identyfikator
5210412987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały konstrukcyjne i elementy podobneInne usługi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00252396 z dnia 2026-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż zadaszenia lamelowego tarasu na dachu budynku hali zdjęciowej Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. Woronicza 17 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Telewizja Polska S.A. w likwidacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01041897300000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: J.P. Woronicza 17

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-999

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatbzizp@tvp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tvp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tvp.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


media

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż zadaszenia lamelowego tarasu na dachu budynku hali zdjęciowej Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. Woronicza 17 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-905a9767-6206-49cd-87eb-30800ed5ae1e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252396

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00168186

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TINT/15/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 691056,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż zadaszenia lamelowego tarasu na dachu budynku hali zdjęciowej Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. J.P. Woronicza 17 w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44100000-1 - Materiały konstrukcyjne i elementy podobne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98390000-3 - Inne usługi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu wpłynęła jedna oferta - Wykonawcy: SURMA SYSTEMS Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 23, 34-120 Andrychów, który zaoferował wykonanie zamówienia za cenę: 970 470,00 zł brutto.
Zgodnie z informacją o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia przekazaną przez Zamawiającego na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, była kwota 850 000,00 zł (słownie: osiemset pięćdziesiąt tysięcy złotych).
Zamawiający nie mógł zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, tym samym unieważnienie postępowania, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, należało uznać za zasadne i konieczne.
2026-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy