Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Wiązownica.

Gmina Wiązownica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00252662
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00252662/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-20 12:04
Lokalizacja
Wiązownica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ca73eb44-7ff5-4cc4-909b-f07cc99f9442
Identyfikator
7922031567
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

2 przyznane

BUDOWA DRÓG I MOSTÓW, GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE SWOBODA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄHawłowice, PL · lot 0
1 021 983,99 PLN
BUDOWA DRÓG I MOSTÓW, GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE SWOBODA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄHawłowice, PL · lot 1
884 088,67 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00252662 z dnia 2026-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Wiązownica.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązownica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900364

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska

1.5.2.) Miejscowość: Wiązownica

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-522

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wiazownica.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wiazownica.com/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/wiazownica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Wiązownica.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca73eb44-7ff5-4cc4-909b-f07cc99f9442

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252662

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011511/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00121065

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG3.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg gminnych w miejscowości Manasterz, Nielepkowice, Wiązownica i Szówsko, na terenie gminy Wiązownica.
3. Przedmiot zamówienia swoim zakresem obejmuje przebudowę istniejących dróg o nawierzchni gruntowej, utwardzonej kamieniem i nawierzchni asfaltowej.

Wymagany minimalny okres gwarancji/rękojmi wszystkich części wynosi 36 miesiące, od dnia odebrania przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia i podpisania protokołu odbioru robót, chyba że wykonawca zaoferował dłuższy okres gwarancji/rękojmi.
CZĘŚĆ NR 1 Przebudowa dróg gminnych w m. MANASTERZ, NIELEPKOWICE, WIĄZOWNICA I SZÓWSKO
1. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 395 m. w m. Manasterz
1) mechaniczne wykonanie koryta w gr. kat. I-IV o głębokości 10 cm. wraz z nadaniem spadku poprzecznego pasem szer. 4,0 m. 2) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63 mm warstwą gr. 15 cm. po zagęszczeniu, 3) wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego 0/31,5 mm grubości 3,0 cm. po zagęszczeniu, 4) ręczne plantowanie powierzchni gruntu rodzimego, 5) wykonanie poboczy z gruntu rodzimego, zagęszczanie i formowanie z nadaniem spadów 6-8 %
2. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 505 i 515 w m. Manasterz
1) roboty ziemne w gruncie kat. I-II wykonywane koparkami podsiębiernymi z transportem urobku do 1 km. 2) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno, bez odwożenia ścinki, 3) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63 mm. gr. warstwy 17 cm. po zagęszczeniu, 4) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu, 5) oczyszczenie mechaniczne warstwy konstrukcyjnej istniejącej nawierzchni, 6) skropienie istniejącej nawierzchni emulsja w ilości 0,6 kg/m2,
7) regulacja pionowa włazów kanałowych (urządzeń sieci wodociągowej),
8) wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym BA 0/12,5 śr. gr. 4 cm. 9) warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16W gr. warstwy 4 cm. po zagęszczeniu, 10) nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S, warstwa ścieralna o gr. 3 cm. po zagęszczeniu,
11) uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 7 cm. po zagęszczeniu,
3. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 385/2 w m. Nielepkowice i dz. nr ewid. 167, 164/1, 101/4 i 91 w m. Wiązownica.
1)rozebranie nawierzchni z kostki brukowej na zjazdach, 2)rozebranie obrzeży,
3)wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 7 cm. po zagęszczeniu, 4)chodniki z kostki brukowej betonowej na podsypce cementowo – piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem – kostka z odzysku,
5)montaż obrzeży na ławie betonowej – obrzeża z rozbiórki, 6)mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno, bez odwożenia ścinki,
7)koryta o głębokości 15 cm. wykonywane na poszerzeniach jezdni o szer. do 2,5 m. w gruncie kat. II-IV z rozplantowaniem, 8)wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63 mm. gr. warstwy 12 cm. po zagęszczeniu, 9)nawierzchnia z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu, 10)oczyszczenie mechaniczne warstwy konstrukcyjnej istniejącej nawierzchni, 11) skropienie istniejącej nawierzchni emulsja w ilości 0,6 kg/m2, 12)wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym BA 0/12,5 śr. gr. 3 cm. 13) warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16W gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu, 14)nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S, warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu, 15)uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 7 cm. po zagęszczeniu,
4. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 995/1 w m. Szówsko.
1)rozebranie nawierzchni z kostki brukowej na zjazdach, 2)rozebranie obrzeży,
3) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 7 cm. po zagęszczeniu, 4)chodniki z kostki brukowej betonowej na podsypce cementowo – piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem – kostka z odzysku,
5)montaż obrzeży na ławie betonowej – obrzeża z rozbiórki, 6)mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno, bez odwożenia ścinki,
7)oczyszczenie mechaniczne warstwy konstrukcyjnej istniejącej nawierzchni,
8)skropienie istniejącej nawierzchni emulsja w ilości 0,6 kg/m2, 9)wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym BA 0/12,5 śr. gr. 4 cm. 10)nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S, warstwa ścieralna o gr. 3 cm. po zagęszczeniu, 11)uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 7 cm. po zagęszczeniu,
5. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 800 w m. Szówsko.
1)roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, 2)mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża, 3)mechaniczne wykonanie koryta w gr. kat. II-IV o głębokości 10 cm. 4)wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63mm. gr. warstwy 10 cm. po zagęszczeniu, 5) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 6 cm. po zagęszczeniu,
6)nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S, warstwa ścieralna o gr. 3 cm. po zagęszczeniu, 7)uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 4 cm. po zagęszczeniu,
8)ręczne plantowanie powierzchni gruntu rodzimego,
6. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 2216 w m. Szówsko.
1)roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, 2)mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża, 3)mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno, bez odwożenia ścinki, 4)wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63mm. gr. warstwy 12 cm. po zagęszczeniu, 5) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu, 6)nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S, warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
7)uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 4 cm. po zagęszczeniu, 8)ręczne plantowanie powierzchni gruntu rodzimego,
7. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 3009 i 3010/6 w m. Szówsko.
1) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno, bez odwożenia ścinki, 2)oczyszczenie mechaniczne warstwy konstrukcyjnej istniejącej nawierzchni, 3)skropienie istniejącej nawierzchni emulsja w ilości 0,6 kg/m2,
4)wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym BA 0/12,5 śr. gr. 3 cm. 5)nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S, warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
6) uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 7 cm. po zagęszczeniu,
8. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 1204 w m. Szówsko.
1) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno, bez odwożenia ścinki, 2)oczyszczenie mechaniczne warstwy konstrukcyjnej istniejącej nawierzchni, 3)skropienie istniejącej nawierzchni emulsja w ilości 0,6 kg/m2, 4)wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym BA 0/12,5 śr. gr. 3 cm. 5) nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S, warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
6) uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 7 cm. po zagęszczeniu,
9. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 1268 ul. Zielona w m. Szówsko.
1) roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, 2) mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża, 3)wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63mm. gr. warstwy 15 cm. po zagęszczeniu, 4) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu, 5) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno, bez odwożenia ścinki, 6)nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S, warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
7) uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 5 cm. po zagęszczeniu,
10. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 1978 i 2015 w m. Szówsko.
1)mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno, bez odwożenia ścinki, 2)oczyszczenie mechaniczne warstwy konstrukcyjnej istniejącej nawierzchni, 3)skropienie istniejącej nawierzchni emulsja w ilości 0,6 kg/m2,
4)regulacja pionowa włazów kanałowych, 5)wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym BA 0/12,5 śr. gr. 3 cm. 6)nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S, warstwa ścieralna o gr. 3 cm. po zagęszczeniu, 7)uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 6 cm. po zagęszczeniu,
11. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 1002 w m. Szówsko.
1)roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, 2)mechaniczne wykonanie koryta w gr. kat. I-IV na gł. 18 cm. wraz z nadaniem spadku poprzecznego i uformowaniem poboczy, 3)wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63mm. gr. warstwy 15 cm. po zagęszczeniu, 4) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 6 cm. po zagęszczeniu, 5)nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S,warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
6)uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 4 cm. po zagęszczeniu, 7) ręczne plantowanie powierzchni gruntu rodzimego,

12. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 882 ul. Orzechowa w m. Wiązownica.
13. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 924/1 w m. Wiązownica.
14. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 1840 ul. Dolna w m. Wiązownica.
15. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 995/1 w m. Wiązownica.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 1323547,73 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg gminnych w miejscowości Piwoda, Radawa, Molodycz i Ryszkowa Wola , na terenie gminy Wiązownica.
3. Przedmiot zamówienia swoim zakresem obejmuje przebudowę istniejących dróg o nawierzchni gruntowej, utwardzonej kamieniem i nawierzchni asfaltowej.

Wymagany minimalny okres gwarancji/rękojmi wszystkich części wynosi 36 miesiące, od dnia odebrania przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia i podpisania protokołu odbioru robót, chyba że wykonawca zaoferował dłuższy okres gwarancji/rękojmi.
CZĘŚĆ NR 2
Przebudowa dróg gminnych w m. PIWODA, RADAWA, MOŁODYCZ I RYSZKOWA WOLA

1. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 864 w m. Piwoda.
1) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno, bez odwożenia ścinki,
2) oczyszczenie mechaniczne warstwy konstrukcyjnej istniejącej nawierzchni,
3) skropienie istniejącej nawierzchni emulsja w ilości 0,6 kg/m2,
4) wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym BA 0/12,5 śr. gr. 3 cm.
5) nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S, warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
6) uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 7 cm. po zagęszczeniu,

2. Zakres robót obejmuje przebudowę – utwardzenie terenu pod miejsca postojowe w m. Piwoda.
1) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 6 cm. po zagęszczeniu,
2) ułożenie ścieków drogowych trójkątnych,
3) ława betonowa zwykła pod ściek,
4) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno, bez odwożenia ścinki,
5) oczyszczenie mechaniczne warstwy konstrukcyjnej istniejącej nawierzchni,
6) skropienie istniejącej nawierzchni emulsja w ilości 0,6 kg/m2,
7) wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym BA 0/12,5 śr. gr. 5 cm.
8) nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S, warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
9) uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 9 cm. po
zagęszczeniu,

3. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 687 w m. Piwoda.
1) mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża w gr. kat. I-IV,
2) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63mm. gr. warstwy 15 cm. po zagęszczeniu,
3) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu,
4) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno, bez odwożenia ścinki,
5) oczyszczenie mechaniczne warstwy konstrukcyjnej istniejącej nawierzchni,
6) skropienie istniejącej nawierzchni emulsja w ilości 0,6 kg/m2,
7) nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S,warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
8) uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 4 cm. po zagęszczeniu,

4. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 604 w m. Radawa.
1) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno, bez odwożenia ścinki,
2) oczyszczenie mechaniczne warstwy konstrukcyjnej istniejącej nawierzchni,
3) skropienie istniejącej nawierzchni emulsja w ilości 0,6 kg/m2,
4) wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym BA 0/12,5 śr. gr. 3 cm.
5) warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16 W gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu,
6) nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S,warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
7) koryta wykonywane na poszerzeniach drogi, grunt kategorii II-IV gł. 15 cm.
8) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63mm. gr. warstwy 12 cm. po zagęszczeniu,
9) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu,
10) uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 7 cm. po zagęszczeniu,

5. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 33/94 ul. Jaworowa w m. Radawa.
1) mechaniczne wykonanie koryta w gr. kat. I-IV wraz z nadaniem spadku poprzecznego i uformowaniem poboczy,
2) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63mm. gr. warstwy 15 cm. po zagęszczeniu,
3) wykonanie podbudowy – nawierzchni z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu,
4) ręczne plantowanie powierzchni gruntu rodzimego

6. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 615 ul. Piaskowa w m. Radawa.
1) mechaniczne wykonanie koryta w gr. kat. I-IV wraz z nadaniem spadku poprzecznego i uformowaniem poboczy,
2) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63mm. gr. warstwy 15 cm. po zagęszczeniu,
3) wykonanie podbudowy – nawierzchni z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu,
4) regulacja pionowa włazów kanałowych,
5) ręczne plantowanie powierzchni gruntu rodzimego,

7. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 33/5, 33/58, 33/167 ul. Sosnowa w Radawa.
1) mechaniczne wykonanie koryta w gr. kat. I-IV o gł. 10 cm. wraz z nadaniem spadku poprzecznego i uformowaniem poboczy,
2) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63mm. gr. warstwy 15 cm. po zagęszczeniu,
3) wykonanie podbudowy – nawierzchni z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu,
4) ręczne plantowanie powierzchni gruntu rodzimego,

8. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 510 w m. Mołodycz.
1) roboty ziemne w gruncie kategorii I-II wykonywane koparkami z transportem urobku na odległość do 1 km.
2) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno, bez odwożenia ścinki,
3) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63mm. gr. warstwy 15 cm. po zagęszczeniu,
4) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu,
5) oczyszczenie mechaniczne warstwy konstrukcyjnej istniejącej nawierzchni,
6) skropienie istniejącej nawierzchni emulsja w ilości 0,6 kg/m2,
7) wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym BA 0/12,5 śr. gr. 3 cm.
8) warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16 W gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu,
9) nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S,warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
10) uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 7 cm. po zagęszczeniu,

9. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 866/1, 876/2 w m. Ryszkowa Wola, i nr ewid. 1531/2 w m. Zapałów.
1) warstwa z kruszywa stabilizowanego cementem o Rm 2,5 MPA, gr. warstwy 30 cm,
2) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63mm. gr. warstwy 10 cm. po zagęszczeniu,
3) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu,
4) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno, bez odwożenia ścinki,
5) oczyszczenie mechaniczne warstwy konstrukcyjnej istniejącej nawierzchni,
6) skropienie istniejącej nawierzchni emulsja w ilości 0,6 kg/m2,
7) wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym BA 0/12,5 śr. gr. 3 cm.
8) warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16 W gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu,
9) nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S,warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
10) uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 7 cm. po zagęszczeniu,

10. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi gminnej, na działkach nr ewid. 855/1 w m. Ryszkowa Wola.
1) mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża w gr. kat. I-IV, gł. 15 cm.
2) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63mm. gr. warstwy 15 cm. po zagęszczeniu,
3) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5mm. gr. warstwy 3 cm. po zagęszczeniu,
4) regulacja pionowa włazów kanałowych,
5) nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych grysowych, asfaltowych AC 11S,warstwa ścieralna o gr. 4 cm. po zagęszczeniu,
6) uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0/31,5 mm, gr. warstwy 4 cm. po zagęszczeniu,
7) ręczne plantowanie powierzchni gruntu rodzimego,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 1091458,97 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1021983,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1328210,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1021983,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budowa Dróg i Mostów Gospodarstwo Agroturystyczne SWOBODA Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922290553

7.3.4) Miejscowość: Hawłowice 121

7.3.5) Kod pocztowy: 37-560

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1021983,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 884088,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1080824,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 884088,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budowa Dróg i Mostów Gospodarstwo Agroturystyczne SWOBODA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922290553

7.3.4) Miejscowość: Hawłowice 121

7.3.5) Kod pocztowy: 37-560

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 884088,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

2026-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane