Dostawa wraz z montażem pomp, dostawa tensometrycznych wzmacniaczy pomiarowych

POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00252685
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00252685/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-20 12:08
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06af0cb1-a004-4a06-aeab-3f9073a1ccac
Identyfikator
8130266999
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przyrządy pomiarowePompy układu smarowaniaPompy wirowe

Wykonawcy

3 przyznane

FLUID POWER KANDEFER M. BUSZEK D. S.C.Rzeszów, PL · lot 1
18 909,94 PLN
FLUID POWER KANDEFER M. BUSZEK D. S.C.Rzeszów, PL · lot 2
28 742,18 PLN
FLUID POWER KANDEFER M. BUSZEK D. S.C.Rzeszów, PL · lot 3
39 066,05 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00252685 z dnia 2026-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem pomp, dostawa tensometrycznych wzmacniaczy pomiarowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001749

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Powstańców Warszawy 12

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-029

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 8653888

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ochal@prz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.prz.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Uczelnia Wyższa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wraz z montażem pomp, dostawa tensometrycznych wzmacniaczy pomiarowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06af0cb1-a004-4a06-aeab-3f9073a1ccac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252685

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218305

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NA/P/75/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 105528,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa:

1. Wzmacniacz pomiarowy do pomiarów z tensometrami oraz przetwornikami tensometrycznymi
częstotliwość fal nośnych 12 kHz
1 kanał
wzbudzenie mostka: 2 lub 0,5V
rezystancja mostka od 60 do 1000?
częstotliwość odpowiedzi DC do 5 kHz
zasilanie 207 - 253 VAC, 10,5-15 VDC
wyjście: ± 10V
nieliniowość ± 0,1%
LPF częstotliwości odcięcia: 10, 30, 100, 300, 1000 Hz, FLAT
ILOŚĆ 3 SZT.

2. Obudowa przenośna obudowa (walizka transportowa)
ILOŚĆ 1 SZT.
trzy gniazda dla wzmacniaczy
kompatybilne modele: seria DPM-900, CDV/CDA-900A
zasilanie (sam YC-8A): 100–250 V AC lub 12 V DC
w zestawie: kabel zasilający AC P-17 (z CM-52, tylko dla 100 VAC), kabel zasilania DC

3. Mostek tensometryczny
Obsługiwana rezystancja tensometru: 120 ?
Obsługiwane mostki: ćwierćmostek, półmostek oraz pełny mostek
Kabel: 5 m, zakończony wtykiem P12-7
ILOŚĆ 3 SZT.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38410000-2 - Przyrządy pomiarowe

4.5.5.) Wartość części: 35000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pompa zębata 451 BR wraz z usługą montażu.

W ramach w/w usługi zostaną wykonane następujące czynności serwisowe:
1. Przygotowanie prac, Zabezpieczenie terenu prac.
2. Zabezpieczenie układu:
- odłączenie źródeł zasilania.
- zabezpieczenie dopływów oleju wg procedury Lock Out.
3. Demontaż starej pompy
- rozłączenie przewodów zasilających
- zdrenowanie pozostałego oleju
- wyczyszczenie złączy procesowych
4. Montaż nowej pompy na instalacji:
- zamontowanie dostarczonej pompy
- zalanie pompy olejem
- podłączenie złączy i przewodów
- uruchomienie układu i wykonanie prób szczelności
5. Prace końcowe:
- demontaż zabezpieczeń serwisowych
- prace porządkowe w rejonie wykonach prac.
- sporządzenie dokumentacji serwisowej
- przekazanie do eksploatacji, dalsze zalecenia użytkowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42122170-2 - Pompy układu smarowania

4.5.5.) Wartość części: 15400 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pompa wirowa, wysokotemperaturowa NTT 19003133 wraz z usługą montażu.

Opis zakresu przedmiotu zamówienia:
1 Zakres dostawy materiałów eksploatacyjnych:
• Dostawa pompy głównej do agregatu Test OIL
2. Zakres usługi serwisowej: W ramach w/w usługi mają być wykonane następujące czynności serwisowe:
1. Przygotowanie prac, Zabezpieczenie terenu prac.
2. Zabezpieczenie układu:
- odłączenie źródeł zasilania.
- zabezpieczenie dopływów oleju wg procedury Lock Out.
3. Demontaż starej pompy
- rozłączenie przewodów zasilających
- zdrenowanie pozostałego oleju
- wyczyszczenie złączy procesowych
4. Montaż nowej pompy na instalacji:
- zamontowanie dostarczonej pompy
- zalanie pompy olejem
- podłączenie złączy i przewodów
- uruchomienie układu i wykonanie prób szczelności
5. Prace końcowe:
- demontaż zabezpieczeń serwisowych
- prace porządkowe w rejonie wykonach prac.
- sporządzenie dokumentacji serwisowej
- przekazanie do eksploatacji, dalsze zalecenia użytkowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42122480-8 - Pompy wirowe

4.5.5.) Wartość części: 23367 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pompa wrzecionowa LFI00749 wraz z usługą montażu.
Zakres usługi:
1 Zakres dostawy materiałów eksploatacyjnych:
• Dostawa pompy głównej do agregatu Test OIL
2. Zakres usługi serwisowej:
W ramach w/w usługi zostaną wykonane następujące czynności serwisowe:.
2.1. Przygotowanie prac, Zabezpieczenie terenu prac.
2.2. Zabezpieczenie układu:
- odłączenie źródeł zasilania.
- zabezpieczenie dopływów oleju wg procedury Lock Out.
2.3. Demontaż starej pompy
- rozłączenie przewodów zasilających
- zdrenowanie pozostałego oleju
- wyczyszczenie złączy procesowych
2.4. Montaż nowej pompy na instalacji:
- zamontowanie dostarczonej pompy
- zalanie pompy olejem
- podłączenie złączy i przewodów
- uruchomienie układu i wykonanie prób szczelności
2.5. Prace końcowe:
- demontaż zabezpieczeń serwisowych
- prace porządkowe w rejonie wykonach prac.
- sporządzenie dokumentacji serwisowej
- przekazanie do eksploatacji, dalsze zalecenia użytkowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42122170-2 - Pompy układu smarowania

4.5.5.) Wartość części: 31761 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym zadaniu jedyna złożona oferta podlegała odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18909,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18909,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18909,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FLUID POWER Kandefer M. Buszek D. S.C.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133860214

7.3.3) Ulica: Emilii Plater

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-079

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18909,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28742,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28742,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28742,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FLUID POWER Kandefer M. Buszek D. S.C.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133860214

7.3.3) Ulica: Emilii Plater

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-079

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28742,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39066,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 39066,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39066,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FLUID POWER Kandefer M. Buszek D. S.C.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133860214

7.3.3) Ulica: Emilii Plater

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-079

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39066,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy