Remont schodów wejściowych do budynku U-11 AGH w Krakowie DE-dzp.272-438/24
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00512686
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00512686/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-24 09:11
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3676717e-facb-4517-b44f-0a40dbc2c784
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00512686 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont schodów wejściowych do budynku U-11 AGH w Krakowie DE-dzp.272-438/24
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.dzp.agh.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont schodów wejściowych do budynku U-11 AGH w Krakowie DE-dzp.272-438/242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3676717e-facb-4517-b44f-0a40dbc2c784
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512686
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00434887/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 ST - Remont schodów wejściowych do budynku Basenu AGH
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458271
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DE-dzp.272-438/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z remontem schodów głównych wejściowych do budynku oraz 2 wyjść ewakuacyjnych od strony zachodniej, obejmujące m.in.:
- wykonanie remontu zniszczonej nawierzchni okładziny schodów oraz wykonanie izolacji konstrukcji żelbetowej schodów, na naprawionej powierzchni betonu;
- wykonanie w nawierzchniach schodów oraz chodnikach przed budynkiem elementów oznaczenia kontrastującego krawędzi stopni oraz elementów oznaczenia dotykowego w postaci nawierzchni wypukłej guzkowej dla pól uwagi przy poruszaniu się osób słabowidzących i niedowidzących;
- zastąpienie okładziny schodów nową okładziną typu terazzo w kolorze jasny lekki popiel
z odpowiednio wysuniętym okapem poza lico ściany oraz z wklejonym fabrycznie kontrastującym pasem na krawędzi stopnia, wykonanym z innego koloru kruszywa np.: wstawka wyróżniająca szerokości: 6cm, grubości: minimum 2cm, kolor grafitowy.
- rozebranie istniejących balustrad ze stali nierdzewnej oraz ponownie zamontowanie po wykonaniu prac związanych z remontem okładzin;
- wykonanie okładziny z płyt kamiennych typu terazzo ścian zewnętrznych schodów mocowanej na kotwach.
Wykonawca winien udzielić pełnej gwarancji na roboty objęte zakresem zamówienia na okres nie krótszy 60 miesięcy (5 lat)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 355489,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 437213,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 355489,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NDI S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 220920598
7.3.4) Miejscowość: Sopot
7.3.5) Kod pocztowy: 81-718
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 355489,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 91 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |