Sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby jednostek oświatowych Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy do 15 października 2026 r.
Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wawer m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00253200
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00253200/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-20 13:58
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-24cd2d81-5d70-4099-9815-a9a44947deac
- Identyfikator
- 9521943275
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki czyszczące i polerujące
Wykonawcy
1 przyznane
"FAIR PLAY PLUS MAREK KRZEMIENIEWSKI" SPÓŁKA KOMANDYTOWAZąbki, PL · lot 0
315 335,94 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00253200 z dnia 2026-05-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby jednostek oświatowych Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy do 15 października 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wawer m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015742514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Włókiennicza 54
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-974
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 0
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: elawecka@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: dbfowawer.bip.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dbfo-wawer.ezamawiajacy.pl/pn/dbfo-wawer/demand/276316/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby jednostek oświatowych Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy do 15 października 2026 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24cd2d81-5d70-4099-9815-a9a44947deac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253200
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00168515
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DBFOWAWER/3/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby jednostek oświatowych Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy do 15 października 2026 r.
Sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby jednostek oświatowych Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy do 15 października 2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 231864,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 408275,81 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 315335,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FairPlayPlus Marek Krzemieniecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8212305518
7.3.3) Ulica: Józefa Piłsudskiego 148
7.3.4) Miejscowość: Ząbki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-091
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 315335,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-15| 2026-05-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |