Budowa szatni kontenerowej przy boisku w Mostkach

Gmina Sompolno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00253234
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00253234/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-20 14:05
Lokalizacja
Sompolno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cbb35bfd-a0d2-4915-ad51-56c1262ca362
Identyfikator
6652955283
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie szatni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00253234 z dnia 2026-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa szatni kontenerowej przy boisku w Mostkach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sompolno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019272

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 15

1.5.2.) Miejscowość: Sompolno

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-610

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 0632714054

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malwina.szafranska@sompolno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sompolno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cbb35bfd-a0d2-4915-ad51-56c1262ca362

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa szatni kontenerowej przy boisku w Mostkach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbb35bfd-a0d2-4915-ad51-56c1262ca362

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253234

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038614/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa szatni kontenerowej przy boisku w Mostkach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215742

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 324385,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa parterowego budynku szatni sportowej
klubu KS Mostki w technologii systemowych modułów kontenerowych o
konstrukcji stalowej, znajdującej się przy boisku sportowym w m.Mostki, gmina
Sompolno (budynek o powierzchni zabudowy około 78,96 m2).
Inwestycja polegać będzie w szczególności na wykonaniu:
- robót budowlanych, w tym m.in. wykonanie stóp fundamentowych,
- montażu modułowej szatni kontenerowej,
- zagospodarowania terenu w zakresie przebudowy ogrodzenia, budowy
chodników i przyłączy wod-kan,
- instalacji sanitarnych, w tym wykonania przyłączy: instalacji wodociągowej i
kanalizacji sanitarnej, instalacji wewnętrznej: wodociągowej, kanalizacyjnej,
grzewczej (m.in. montaż grzejników elektrycznych- o mocy 500W), chłodzenia
(m.in. montaż klimatyzatora ściennego typu split) i wentylacyjnej mechanicznej
(m.in. montaż przewodów i kratek wentylacyjnych),
- instalacji elektrycznej (m.in. wykonanie oświetlenia, gniazd oraz rozdzielnic),
- instalacji fotowoltaicznej (m.in. montaż paneli fotowoltaicznych o mocy 3,5 kW, montaż osprzętu elektrycznego),
- pozostałych robót opisanych dokumentacją projektową i STWiORB oraz
elementów, które nie są wyraźnie wyszczególnione, ale w sposób oczywisty są
niezbędne do tego, aby przedmiot zamówienia osiągnął wymagane cele.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212230-7 - Instalowanie szatni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęły 3 oferty. Najniższą cenę w wysokości 553.500,00 zł zawierała oferta nr 3. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 400.000,00 zł. Cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia, a po dokonaniu analizy swoich możliwości finansowych Zamawiający stwierdził, że nie jest w stanie zwiększyć tej kwoty. Wobec powyższego zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania, o której mowa w art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 553500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1515510,06 PLN

2026-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane