Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej w Męcinie, Gmina Limanowa

GMINA LIMANOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00253385
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00253385/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-20 14:30
Lokalizacja
Limanowa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fea47c2e-77f5-4517-9b3b-05676af33a57
Identyfikator
7371188119
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa boisk sportowychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęObiekty rekreacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneWznoszenie ogrodzeń

Wykonawcy

2 przyznane

JAN WOJTASSiekierczyna 122, PL · lot 0
220 620,68 PLN
JAN WOJTASSiekierczyna 122, PL · lot 1
161 667,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00253385 z dnia 2026-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej w Męcinie, Gmina Limanowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LIMANOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892363

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Matki Boskiej Bolesnej 18 B

1.5.2.) Miejscowość: Limanowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-600

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18/3372-252

1.5.8.) Numer faksu: 18/3371-337

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalimanowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminalimanowa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamowienia/3113373c-2220-4933-8bf9-fd902b84bfbd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej w Męcinie, Gmina Limanowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fea47c2e-77f5-4517-9b3b-05676af33a57

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253385

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00631407/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej w Męcinie, Gmina Limanowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00144627

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Modernizacja boiska o nawierzchni poliuretanowej.
W ramach modernizacji przewiduje się: wymianę zużytej i zniszczonej nawierzchni poliuretanowej boiska wielofunkcyjnego, w skład której wchodzić będzie m.in.: demontaż oraz utylizację starej nawierzchni, wyrównanie istniejącej podbudowy oraz dostawę i montaż nowej nawierzchni poliuretanowej natryskowej wraz z malowaniem linii wymiarowych boisk, wymianę sprzętu sportowego trwale mocowanego do podłoża tj. wymiana słupków do siatkówki (w razie konieczności również tulei); naprawę fragmentu ogrodzenia kompleksu sportowego poprzez malowanie słupów ogrodzeniowych.
Dostawa i montaż nawierzchni poliuretanowej bezspoinowej typu natrysk wraz z warstwa stabilizująca typu ET przepuszczalnej dla wody gr. min. 30mm oraz warstwa bazowa z granulatu SBR ok.11mm, natrysk min. 2mm. Minimalne parametry techniczne, które musi spełniać ofertowana nawierzchnia zgodnie z aktualną normą PN-EN 14877:2014-2.
Remont nawierzchni boiska poliuretanowego polegająca na wymianie zniszczonej nawierzchni, uzupełnieniu podbudowy z kruszyw, wykonaniu nowej nawierzchni oraz malowaniu linii boisk sportowych o szerokości 5cm.
Dokumenty i certyfikaty wymagane do nawierzchni:
- wyniki badan za zgodność z normą PN-EN 14877:2014-2
- wyniki badań za zgodność z normą DIN 18035-6:2014
- atest higieniczny PZH
- karta techniczna potwierdzona przez producenta
Zamawiający zaleca potencjalnym Wykonawcom wizję w terenie w celu prawidłowego oszacowania kosztów wykonania robót budowlanych. Wykonawca w ramach zadeklarowanej kwoty uwzględni ewentualne koszty związane z organizacją terenu budowy takie jak np. zapewnienie dostępu maszyn i sprzętu do obiektu na czas robót – szczególnie dotyczy części 1 zamówienia (np. w przypadku zbyt dużych rozmiarów sprzętu i maszyn konieczny może być ewentualny demontaż fragmentu ogrodzenia wraz z betonowym cokołem, bramy wjazdowej na obiekt, siatki piłkochwytowej itp.), a po zakończeniu prac przywróci teren do stanu sprzed inwestycji. Obecnie na boisko prowadzi furtka będąca jedyną drogą komunikacji (furtka szer. 1,30m, wys. 2,10m).
Szczegółowy zakres robót i został wyszczególniony w załącznikach do SWZ – przedmiarze robót, STWiORB oraz umowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.5.) Wartość części: 214287,31 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Budowa obiektu małej architektury (plac zabaw).
W ramach zadania planuje się wykonanie sprawnościowego placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 1 w Męcinie. W zakres robót będzie wchodziło wykonanie robót ziemnych związanych z przygotowaniem ternu, wykonanie nawierzchni poliuretanowej bezpiecznej typu PUZZLE wraz z wyposażeniem w urządzenia rekreacyjno-sprawnościowe: most zwodzony, drabinka, mini wspinacz, równoważnia. Na terenie placu zabaw zostanie zamontowana tablica informacyjna oraz ławki parkowe, a cały obiekt zostanie wydzielony z przestrzeni ogrodzeniem.

Zamawiający zaleca potencjalnym Wykonawcom wizję w terenie w celu prawidłowego oszacowania kosztów wykonania robót budowlanych. Wykonawca w ramach zadeklarowanej kwoty uwzględni ewentualne koszty związane z organizacją terenu budowy takie jak np. zapewnienie dostępu maszyn i sprzętu do obiektu na czas robót – szczególnie dotyczy części 1 zamówienia (np. w przypadku zbyt dużych rozmiarów sprzętu i maszyn konieczny może być ewentualny demontaż fragmentu ogrodzenia wraz z betonowym cokołem, bramy wjazdowej na obiekt, siatki piłkochwytowej itp.), a po zakończeniu prac przywróci teren do stanu sprzed inwestycji. Obecnie na boisko prowadzi furtka będąca jedyną drogą komunikacji (furtka szer. 1,30m, wys. 2,10m).
Szczegółowy zakres robót i został wyszczególniony w załącznikach do SWZ – przedmiarze robót, STWiORB oraz umowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

4.5.5.) Wartość części: 177840,14 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220620,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293957,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 220620,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7371137961

7.3.3) Ulica: Siekierczyna 122

7.3.4) Miejscowość: Limanowa

7.3.5) Kod pocztowy: 34-600

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 220620,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 161667,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343445,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 161667,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7371137961

7.3.3) Ulica: Siekierczyna 122

7.3.4) Miejscowość: Limanowa

7.3.5) Kod pocztowy: 34-600

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 161667,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2026-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane