Wykonanie okresowej kontroli stanu technicznego budynków administrowanych przez Uniwersytet Warszawski - Wydział Geografii i Studiów Regionalnych w latach 2026 -2028

Uniwersytet Warszawski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00253536
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00253536/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-20 14:56
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ac21f8c1-2371-487d-9dcd-15f24a5c5838
Identyfikator
5250011266
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi kontroli technicznej

Wykonawcy

1 przyznane

URSZULA MERKLERPruszków, PL · lot 0
19 065 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00253536 z dnia 2026-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie okresowej kontroli stanu technicznego budynków administrowanych przez Uniwersytet Warszawski - Wydział Geografii i Studiów Regionalnych w latach 2026 -2028

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-927

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 55 20 755

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.wgsr@uw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ac21f8c1-2371-487d-9dcd-15f24a5c5838

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie okresowej kontroli stanu technicznego budynków administrowanych przez Uniwersytet Warszawski - Wydział Geografii i Studiów Regionalnych w latach 2026 -2028

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac21f8c1-2371-487d-9dcd-15f24a5c5838

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253536

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00196125

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: POUZ-361/77/2026/WGSR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 20000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie okresowej kontroli stanu technicznego budynków administrowanych przez Uniwersytet Warszawski – Wydział Geografii i Studiów Regionalnych (WGSR), tj.: półrocznych i pięcioletniej kontroli Pałacu Czetwertyńskich-Uruskich z oficyną , ul. Krakowskie Przedmieście 30 oraz rocznych i pięcioletniej kontroli dwóch budynków i wieży kratownicowej w Mazowieckim Ośrodku Geograficznym – stacji terenowej WGSR, Murzynowo 34, 09-414 Brudzeń Duży, w okresie 2026-2028.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Zalacznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia_zmiana” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19065 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19065 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19065 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Urszula Merkler Instal-KOB

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 142310911

7.3.3) Ulica: Inżynierska 22

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19065 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-05-12 do 2028-12-31
2026-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi