Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej oraz sieci wodociągowej rozdzielczej na terenie aglomeracji Witnica

GMINA WITNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00253544
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00253544/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-20 14:57
Lokalizacja
Witnica, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-454be962-db90-48c7-a2b7-422d145747e6
Identyfikator
5992771311
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ MICHALAKGorzów Wielkopolski, PL · lot 0
63 960 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00253544 z dnia 2026-05-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej oraz sieci wodociągowej rozdzielczej na terenie aglomeracji Witnica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WITNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966881

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Plac Andrzeja Zabłockiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Witnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-460

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@witnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.witnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-454be962-db90-48c7-a2b7-422d145747e6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej oraz sieci wodociągowej rozdzielczej na terenie aglomeracji Witnica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-454be962-db90-48c7-a2b7-422d145747e6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253544

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053531/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej oraz sieci wodociągowej rozdzielczej na terenie aglomeracji Witnica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00169369

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIP.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego polegającego na budowie sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej oraz sieci wodociągowej rozdzielczej na terenie aglomeracji Witnica, wraz z wykonaniem wszelkich niezbędnych opracowań, uzyskaniem wymaganych uzgodnień, opinii oraz decyzji administracyjnych, a także uzyskaniem w imieniu Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na budowę albo dokonaniem skutecznego zgłoszenia robót budowlanych – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Dokumentacja projektowo-kosztorysowa powinna umożliwiać realizację robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawą Prawo budowlane oraz ustawą Prawo zamówień publicznych.
Zamówienie dotyczy opracowania dokumentacji projektowej dla obszaru położonego w granicach aglomeracji Witnica, w szczególności dla ulic: Krucza, Strusia, Lisia, Orła Bielika, Repatriantów, Rolna, Świerkowa, Sosnowa, Ścieżka Rybacka, Wierzbowa, Wędkarska oraz Wodna.
Szczegółowy zakres techniczny i lokalizacyjny inwestycji został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi integralną i wiążącą część SWZ w zakresie wymagań technicznych i lokalizacyjnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63960,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 724470 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63960 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU KLIMA-TERM Rafał Michalak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 211026424

7.3.3) Ulica: Wróblewskiego 69A/17

7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 66-400

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63960,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-11
2026-05-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi