BZP.271.23.2026 Poprawa dostępności architektonicznej poprzez przystosowanie i adaptację pomieszczeń Szkoły Podstawowej nr 16 w Nowym Sączu w ramach projektu pn. "Zwiększenie jakości edukacji (...)".

Miasto Nowy Sącz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00253876
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00253876/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-21 08:00
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-82a60833-802b-4cb6-b8d0-c98eec7d5624
Identyfikator
7343507021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie różnych nawierzchniNakładanie powłok antykorozyjnychRoboty murarskie i muroweRoboty muroweFarby i okładziny ściennePokrywanie podłóg i ścian

Wykonawcy

1 przyznane

MIROSŁAW ŻYCHOWSKIZakliczyn, PL · lot 0
95 817 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00253876 z dnia 2026-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BZP.271.23.2026 Poprawa dostępności architektonicznej poprzez przystosowanie i adaptację pomieszczeń Szkoły Podstawowej nr 16 w Nowym Sączu w ramach projektu pn. "Zwiększenie jakości edukacji (...)".

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszenia-ozamowieniach. html;https://www.nowysacz.pl/zamowienia_publiczne_urzad_miasta

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BZP.271.23.2026 Poprawa dostępności architektonicznej poprzez przystosowanie i adaptację pomieszczeń Szkoły Podstawowej nr 16 w Nowym Sączu w ramach projektu pn. "Zwiększenie jakości edukacji (...)".

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82a60833-802b-4cb6-b8d0-c98eec7d5624

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253876

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052371/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Zwiększenie jakości edukacji włączającej w sądeckich szkołach - wykonanie prac związanych z poprawą dostępności architektonicznej SP nr 16

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn. „Zwiększenie jakości edukacji włączającej w sądeckich szkołach”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171332

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.23.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 121668,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą: Poprawa dostępności architektonicznej poprzez przystosowanie i adaptację pomieszczeń Szkoły Podstawowej nr 16 w Nowym Sączu w ramach realizacji projektu „Zwiększenie jakości edukacji włączającej w sądeckich szkołach”.
2. Szczegółowy zakres przedmiotowych robót budowlanych został określony w specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262520-2 - Roboty murowe

44111400-5 - Farby i okładziny ścienne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95817,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 215725,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95817,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Żychowski Mirosław prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Firma Handlowo Usługowa MIRBUD Żychowski Mirosław

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8733156848

7.3.4) Miejscowość: Grabina

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95817,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane