Modernizacja skateparku wraz z przebudową ciągów pieszych w miejscowości Pisz, w ramach zadań budżetowych pn. „Modernizacja skateparku w Piszu”, „Przebudowa ciągów pieszych skateparku w m. Pisz”
Gmina Pisz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00253940
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00253940/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-21 08:26
- Lokalizacja
- Pisz, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f2a368e-c52d-4978-a1b1-716034567f2f
- Identyfikator
- 8491499696
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00253940 z dnia 2026-05-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja skateparku wraz z przebudową ciągów pieszych w miejscowości Pisz, w ramach zadań budżetowych pn. „Modernizacja skateparku w Piszu”, „Przebudowa ciągów pieszych skateparku w m. Pisz”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pisz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gustawa Gizewiusza 5
1.5.2.) Miejscowość: Pisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 874241226
1.5.8.) Numer faksu: 874241238
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubliczne@pisz.home.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pisz.pl/bip
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1f2a368e-c52d-4978-a1b1-716034567f2f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja skateparku wraz z przebudową ciągów pieszych w miejscowości Pisz, w ramach zadań budżetowych pn. „Modernizacja skateparku w Piszu”, „Przebudowa ciągów pieszych skateparku w m. Pisz”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f2a368e-c52d-4978-a1b1-716034567f2f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253940
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016045/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja skateparku wraz z przebudową ciągów pieszych w miejscowości Pisz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dofinansowanie, pomoc finansowa przyznana na realizację operacji z publicznych środków unijnych, tj. Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (-etap II)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00148006
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1823257,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa skateparku w miejscowości Pisz wraz z przebudową ciągów pieszych na skateparku w miejscowości Pisz. Przedmiot zamówienia podzielona na etapy:
1) Etap I, obejmujący: demontaż istniejących urządzeń i montaż nowych, wykonanie oświetlenia wraz z monitoringiem, na dz. o nr geod. 431/57 obręb Pisz 1, w szczególności:
a) wykonanie robót rozbiórkowych i przygotowawczych,
b) wykonanie uzupełnienia nawierzchni betonowej w miejsce klombu,
c) wykonanie naprawy istniejących nawierzchni betonowych płyty skateparku,
d) wykonanie naprawy istniejących ścian trybun i wymiana siedzisk,
e) dostawa i montaż nowych urządzeń skateparku,
f) dostawa i montaż wyposażenia małej architektury (dokładna lokalizacja zostanie wskazana przez Zamawiającego),
g) wykonanie robót w zakresie kopania rowów kablowych,
h) wykonanie robót pomocniczych w zakresie rurociągów i kabli,
i) wykonanie robót związanych z ustawieniem słupów,
j) układanie kabli,
k) wykonanie robót związanych z elementami oświetlenia terenu,
l) montaż szafki imprez,
m) budowa kanalizacji pod monitoring,
n) instalacja monitoringu wizyjnego.
2) Etap II, obejmujący: wykonanie nowej nawierzchni z masy bitumicznej,
na działce o nr geod. 431/57 obręb Pisz 1, w szczególności:
a) wykonanie robót rozbiórkowych i naprawczych;
b) wykonanie robót nawierzchniowych ciągów komunikacyjnych,
c) wykonanie robót związanych z kształtowaniem terenów zielonych.
2. Szczegółowy zakres prac został ujęty w dokumentacjach projektowych stanowiących załącznik nr 4 do SWZ, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót elektrycznych stanowiących załącznik nr 5 do SWZ, przedmiarach robót stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45000000-7 - Roboty budowlane
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1843671,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2142155,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1843671,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): „Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe" w Piszu Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: TECHRAMPS Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 849-14-32-812
7.3.3) Ulica: Czerniewskiego 2
7.3.4) Miejscowość: Pisz
7.3.5) Kod pocztowy: 12-200
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zamierza powierzyć Podwykonawcy cześć zamówienia dotyczącą branży elektrycznej - Elektormet Iwona i Robert Barma.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1843671,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 200 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Realizacja przedmiotu zamówienia: 200 dni od dnia zawarcia umowy, nie dłużej niż do dnia 30 października 2026 r., wtym:
1) Etap I – nie dłużej niż do dnia 30 lipca 2026 r.;
2) Etap II – do dnia 30 października 2026 r.
| 2026-05-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |