Zakup rozwiązania stanowiącego narzędzie przeznaczone do monitorowania ruchu sieciowego i analizy protokołów wykorzystywanych w przemysłowych sieciach Ethernet
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00512761
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00512761/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-24 09:29
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a8e076b0-fe68-47aa-9d0d-b31cfd5c552d
- Identyfikator
- 6340125399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00512761 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup rozwiązania stanowiącego narzędzie przeznaczone do monitorowania ruchu sieciowego i analizy protokołów wykorzystywanych w przemysłowych sieciach Ethernet
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 386888354
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leopolda 31
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-189
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@emag.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ibemag.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/emag_lukasiewicz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania naukowe i prace rozwojowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup rozwiązania stanowiącego narzędzie przeznaczone do monitorowania ruchu sieciowego i analizy protokołów wykorzystywanych w przemysłowych sieciach Ethernet2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8e076b0-fe68-47aa-9d0d-b31cfd5c552d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512761
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481313
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FH/02/08/ 24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozwiązanie stanowiące narzędzie przeznaczone do monitorowania ruchu sieciowego i analizy protokołów wykorzystywanych w przemysłowych sieciach Ethernet. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ.
Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 5 do SWZ.
W ramach Projektu współfinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zgodnie z Umową nr CYBERSECIDENT/489595/IV/NCBR/2021.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32415000-5 - Sieć ethernet
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32422000-7 - Elementy składowe sieci
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostaje na podstawie art. 255 pkt 6) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych unieważnione („postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegajacej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego”).W zakresie przedmiotowego postępowania Zamawiający wyznaczył termin realizacji zamówienia do 26 września 2024 r. Dla zachowania terminów zgodnych z ustawą Prawo Zamówień Publicznych, termin ten jest niemożliwy do zrealizowania.
| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |