„Dostawa leków, opatrunków i produktów medycznych, wyposażenia Ratownictwa Taktycznego oraz preparatów przeciw kleszczom i komarom”

22. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00254092
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00254092/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-21 09:14
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d3e70d39-fea5-470a-9166-62e20b96a461
Identyfikator
7393827791
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty lecznicze

Wykonawcy

3 przyznane

· lot 0
"BOXMET MEDICAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPIESZYCE, PL · lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00254092 z dnia 2026-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa leków, opatrunków i produktów medycznych, wyposażenia Ratownictwa Taktycznego oraz preparatów przeciw kleszczom i komarom”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 22. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280603684

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Saperska 1

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-073

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 22wog.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://22wog.wp.mil.pl/bip/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1282464

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa leków, opatrunków i produktów medycznych, wyposażenia Ratownictwa Taktycznego oraz preparatów przeciw kleszczom i komarom”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3e70d39-fea5-470a-9166-62e20b96a461

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254092

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00427260/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawy leków i środków medycznych na 2026 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00176960

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Znak sprawy: 22WOG-ZP.2712.10.2026/D/O/133/2300/D/PBN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Dostawa leków OTC, przeciwwstrząsowych i innych
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, zawartym w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Ilości ujęte w opcji będą wykorzystane i dostarczane do odbiorcy dodatkowo, na wezwanie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym w terminie realizacji umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.5.) Wartość części: 96726,38 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Dostawa opatrunków i produktów medycznych oraz wyposażenia zestawów ratownictwa taktycznego
Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków i produktów medycznych, wyposażenia Ratownictwa Taktycznego zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, zawartym w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Ilości ujęte w opcji będą wykorzystane i dostarczane do odbiorcy dodatkowo, na wezwanie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym w terminie realizacji umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.5.) Wartość części: 297643,16 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 – Dostawa preparatów przeciwko kleszczom i komarom
Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów przeciw kleszczom i komarom zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, zawartym w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Ilości ujęte w opcji będą wykorzystane i dostarczane do odbiorcy dodatkowo, na wezwanie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym w terminie realizacji umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.5.) Wartość części: 59651,87 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191937,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 491966,07 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191937,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 'BOXMET MEDICAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8822038205

7.3.3) Ulica: Piskorzów 51

7.3.4) Miejscowość: Pieszyce

7.3.5) Kod pocztowy: 58-250

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191937,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia podstawowego do 20 dni kalendarzowych od podpisania umowy. Termin realizacji zamówienia
objętego opcją po zrealizowaniu zamówienia podstawowego, w trakcie trwania umowy jednakże nie częściej niż trzy razy
2026-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy