Rozbudowa ogrodu sensorycznego położonego na terenie nieruchomości MSW Drewnica Sp. z o.o. w ramach projektu „Zielona przestrzeń przy wojewódzkich podmiotach leczniczych”

"MAZOWIECKI SZPITAL WOJEWÓDZKI DREWNICA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00254100
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00254100/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-21 09:16
Lokalizacja
Ząbki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c46b32eb-26d1-490f-901b-9e077cd7288a
Identyfikator
1251556511
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania parkówRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneUsługi ogrodniczeRoboty w zakresie kształtowania ogrodówProdukty ogrodnicze

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW KRUCZEKKamionka Wielka, PL · lot 0
407 825,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00254100 z dnia 2026-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa ogrodu sensorycznego położonego na terenie nieruchomości MSW Drewnica Sp. z o.o. w ramach projektu „Zielona przestrzeń przy wojewódzkich podmiotach leczniczych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "MAZOWIECKI SZPITAL WOJEWÓDZKI DREWNICA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142256270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Karola Rychlińskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Ząbki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-091

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 4197002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@drewnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drewnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/drewnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa ogrodu sensorycznego położonego na terenie nieruchomości MSW Drewnica Sp. z o.o. w ramach projektu „Zielona przestrzeń przy wojewódzkich podmiotach leczniczych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c46b32eb-26d1-490f-901b-9e077cd7288a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254100

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00156751

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 417969,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Rozbudowa ogrodu sensorycznego położonego na terenie nieruchomości Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Drewnica Sp. z o.o.” w ramach projektu pn.: „Zielona przestrzeń przy wojewódzkich podmiotach leczniczych”.
2. Zakres zadania obejmuje wykonanie robót budowlano – montażowych polegających na zagospodarowaniu terenu Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Drewnica Sp. z o.o. wskazanych w Dokumentacji projektowej, stanowiącej Załącznik nr 9 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania wykonawców złożone w trakcie trwania postępowania.
3. Zamówienie realizowane jest w związku z realizacją umowy o dofinansowanie
zawartej z Województwem Mazowieckim, związaną z realizacją Projektu zadania pn.: „Zielona przestrzeń przy wojewódzkich podmiotach leczniczych”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45000000-7 - Roboty budowlane

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

45112712-9 - Roboty w zakresie kształtowania ogrodów

03121000-5 - Produkty ogrodnicze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 407825,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1200449,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 407825,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Raven Stanisław Kruczek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342802321

7.3.3) Ulica: Bogusza 35

7.3.4) Miejscowość: Bogusza

7.3.5) Kod pocztowy: 33-334

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 407825,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30
2026-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane