Opracowanie koncepcji wielowariantowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2913E

POWIAT ŁÓDZKI WSCHODNI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00254182
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00254182/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-21 09:43
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12990447-d2e5-43c1-92a2-451e121cb893
Identyfikator
7251838572
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00254182 z dnia 2026-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie koncepcji wielowariantowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2913E

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁÓDZKI WSCHODNI

1.3.) Oddział zamawiającego: Powiat Łódzki Wschodni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057649

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 3

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-113

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 42 633-71-91

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@lodzkiwschodni.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.lodzkiwschodni.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-12990447-d2e5-43c1-92a2-451e121cb893

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie koncepcji wielowariantowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2913E

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12990447-d2e5-43c1-92a2-451e121cb893

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254182

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036030/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Opracowanie koncepcji wielowariantowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2913E

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00178641

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRID-BI.272.1.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji wielowariantowej rozbudowy drogi powiatowej nr 2913E poprzez budowę nowego odcinka drogi, łączącego:
- drogę powiatową nr 2911E (orientacyjny początek projektowanej drogi powinien być zlokalizowany na drodze powiatowej nr 2911E w rejonie pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Przestrzenną, a drogą powiatową 2913E),
- z drogą wojewódzką nr 715 (orientacyjny koniec projektowanej drogi powinien być zlokalizowany na drodze wojewódzkiej nr 715 w Koluszkach, w rejonie od ul. Naftowej do ronda na skrzyżowaniu ulic Brzezińskiej i Piotrkowskiej).
Zakres zamówienia obejmuje wyłącznie etap koncepcyjny i nie obejmuje opracowania projektu budowlanego, opracowania projektu wykonawczego i uzyskania decyzji administracyjnych, w tym pozwolenia na budowę. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w § 3 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Najkorzystniejsza oferta przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zadania do wysokości ceny tej oferty.
2026-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi