Utworzenie Klubu Młodzieżowego w ramach projektu „Odnowa Parku Miejskiego oraz Utworzenie Klubu Młodzieżowego” – rewitalizacja Dobrodzienia.

GMINNY OŚRODEK KULTURY, SPORTU I BIBLIOTEKA PUBLICZNA W DOBRODZIENIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00254183
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00254183/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-21 09:43
Lokalizacja
Dobrodzień, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e01918ef-4944-4678-8247-90e09094b739
Identyfikator
5761590868
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty rozbiórkoweRoboty murarskie i muroweBetonowanieZbrojenieRoboty w zakresie okładziny tynkowejTynkowanieRoboty malarskiePokrywanie podłóg i ścianInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ SOBALAKoszęcin, PL · lot 0
1 095 793,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00254183 z dnia 2026-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie Klubu Młodzieżowego w ramach projektu „Odnowa Parku Miejskiego oraz Utworzenie Klubu Młodzieżowego” – rewitalizacja Dobrodzienia.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY OŚRODEK KULTURY, SPORTU I BIBLIOTEKA PUBLICZNA W DOBRODZIENIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 388973130

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 24

1.5.2.) Miejscowość: Dobrodzień

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-380

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: goksibp@goksibpdobrodzien.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goksibpdobrodzien.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e01918ef-4944-4678-8247-90e09094b739

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie Klubu Młodzieżowego w ramach projektu „Odnowa Parku Miejskiego oraz Utworzenie Klubu Młodzieżowego” – rewitalizacja Dobrodzienia.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e01918ef-4944-4678-8247-90e09094b739

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254183

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00068727/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Utworzenie Klubu Młodzieżowego w ramach projektu "Odnowa Parku Miejskiego oraz Utworzenie Klubu Młodzieżowego - rewitalizacja Dobrodzienia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Odnowa Parku Miejskiego oraz utworzenie klubu młodzieżowego - rewitalizacja Dobrodzienia

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00167008

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1011728,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie części piwnicy przeznaczonej na klub dla młodzieży w budynku Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej przy Placu Wolności 24 w Dobrodzieniu.
Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Odnowa Parku Miejskiego oraz utworzenie klubu młodzieżowego” – rewitalizacja Dobrodzienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1095793,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1628694,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1095793,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo-Budowlana SOL-BUD Mariusz Sobala

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363835433

7.3.3) Ulica: Mickiewicza 3c

7.3.4) Miejscowość: Koszęcin

7.3.5) Kod pocztowy: 42-286

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1095793,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane