Zwalczanie niecierpka drobnokwiatowego w ramach projektu pn.: „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo” na terenie Nadleśnictwa Browsk w Gruszkach

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Browsk w Gruszkch

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00254243
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00254243/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-21 10:01
Lokalizacja
Narewka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5aa12ad7-520d-4a83-a95e-610a3261e4e7
Identyfikator
5430201146
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odchwaszczaniaUsługi związane z bezpieczeństwem środowiskaUsługi transportu odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR STOCKILewkowo Nowe 40, PL · lot 0
45 202,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00254243 z dnia 2026-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zwalczanie niecierpka drobnokwiatowego w ramach projektu pn.: „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo” na terenie Nadleśnictwa Browsk w Gruszkach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Browsk w Gruszkch

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050026271

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gruszki 10

1.5.2.) Miejscowość: Narewka

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-220

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: browsk@bialystok.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://browsk.bialystok.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_browsk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zwalczanie niecierpka drobnokwiatowego w ramach projektu pn.: „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo” na terenie Nadleśnictwa Browsk w Gruszkach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5aa12ad7-520d-4a83-a95e-610a3261e4e7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254243

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu pn.: Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo”, współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS), numer umowy o dofinansowanie FENX.01.05-IW.01-0087/24

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189573

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 74418,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Prace polegające na usunięciu niecierpka drobnokwiatowego poprzez wyrywanie rośliny w trzech nawrotach na pow. 2,45 ha (łącznie 7,35 ha) na obszarze Natura 2000 Puszcza Białowieska PLC200004, wykonanych w ramach projektu „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo”, zgodnie z umową o dofinansowanie nr FENX.01.05-IW.01-0087/24 na obszarze administracyjnym Nadleśnictwa Browsk w Gruszkach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77312100-1 - Usługi odchwaszczania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90721000-7 - Usługi związane z bezpieczeństwem środowiska

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45202,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84890,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45202,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gospodarstwo Rolno Leśne Piotr Stocki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5432048625

7.3.4) Miejscowość: Lewkowo Nowe

7.3.5) Kod pocztowy: 17-220

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45202,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31
2026-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi