Modernizacja infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mysłowicach – Dzielnica Janów Miejski - Ćmok – MBO 2025
Gmina Miasto Mysłowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00254279
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00254279/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-21 10:11
- Lokalizacja
- Mysłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0edd5918-ce4d-413e-a411-5b5e16f3546d
- Identyfikator
- 2220012288
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00254279 z dnia 2026-05-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mysłowicach – Dzielnica Janów Miejski - Ćmok – MBO 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Mysłowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255393
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców 1
1.5.2.) Miejscowość: Mysłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 323171259
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: l.lukowicz@um.myslowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.myslowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://myslowice.logintrade.net/zapytania_email,229462,4a3c63555ca3b14a998d47910122b58a.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mysłowicach – Dzielnica Janów Miejski - Ćmok – MBO 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0edd5918-ce4d-413e-a411-5b5e16f3546d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254279
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040963/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mysłowicach - Dzielnica Janów Miejski - Ćmok - MBO 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219861
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.6.2026.LŁ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje modernizację infrastruktury sportowej w zakresie:
1) wykonania remontu cząstkowego nawierzchni boiska do koszykówki wraz z robotami montażowymi;
2) wykonanie rozbiegu do skoku w dal: wymiana nawierzchni szutrowej na poliuretanową wraz z wykonaniem/wymianą obrzeży.
Położenie: lokalizacja inwestycji: Mysłowice, obręb: 0007 na działkach nr 7864/227, 2096/232, 2095/189, 2094/189.
Szczegółowy i ilościowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączonej dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarze robót (załącznik nr 4 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, który stanowi, że: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuję, iż w przedmiotowym postępowaniu w terminie do dnia 14.05.2026 r. do godziny 09:00 nie wpłynęły żadne oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie prawnej wskazanej powyżej.
| 2026-05-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |