Aktualizacja istniejącej dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: „Budowa systemu kanalizacji deszczowej w Kielcach – ul. Marmurowa, ul. Pakosz (wraz z odtworzeniem nawierzchni”.

Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00254888
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00254888/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-21 12:31
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1d49ede9-7c5a-471e-a5c7-0a610da6eb8b
Identyfikator
6572617325
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK GŁOWACKIKoło, PL · lot 0
147 783 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00254888 z dnia 2026-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Aktualizacja istniejącej dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.:
„Budowa systemu kanalizacji deszczowej w Kielcach – ul. Marmurowa, ul. Pakosz (wraz z odtworzeniem nawierzchni”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce - Miejski Zarząd Dróg w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Prendowskiej 7

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-395

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@mzd.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.kielce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mzd_kielce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Budowa i utrzymanie: dróg, obiektów mostowych, odwodnienia dróg i oświetlenia ulicznego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Aktualizacja istniejącej dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.:
„Budowa systemu kanalizacji deszczowej w Kielcach – ul. Marmurowa, ul. Pakosz (wraz z odtworzeniem nawierzchni”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d49ede9-7c5a-471e-a5c7-0a610da6eb8b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254888

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00091109/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.18 ul. Marmurowa, ul. Pakosz - budowa systemu kanalizacji deszczowej w Kielcach. Aktualizacja dokumentacji projektowej w ramach projektu pn. Rozwój błękitno-zielonej infrastruktury w mieście Kielce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00162423

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.26.1.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 222918,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:

Aktualizacja istniejącej dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.:
„Budowa systemu kanalizacji deszczowej w Kielcach – ul. Marmurowa, ul. Pakosz (wraz z odtworzeniem nawierzchni)”

w ramach projektu: „Rozwój błękitno-zielonej infrastruktury w mieście Kielce”,

polegająca na:
- dostosowaniu jej do obowiązujących przepisów techniczno-budowlanych,
- uzupełnieniu o elementy błękitno-zielonej infrastruktury.

2. Zakres dokumentacji projektowej będzie obejmował m.in.:

a) Aktualizacja projektu zagospodarowania terenu, uzupełnienie o elementy błękitno-zielonej infrastruktury,
b) Opracowanie projektu architektoniczno-budowlanego (jeśli będzie wymagane),
c) Opracowanie projektu zieleni (jeśli będzie konieczny),
d) Opracowanie projektu stałej organizacji ruchu (jeśli będzie konieczny),
e) Aktualizacja projektu technicznego,
f) Aktualizacja dokumentacji przetargowej, w tym:
- Przedmiarów robót,
- Kosztorysów inwestorskich,
- Kosztorysów ofertowych,
- Szczegółowych Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
g) Przygotowanie wniosku wraz z załącznikami w celu uzyskania zezwolenia na wycinkę drzew i krzewów (w razie konieczności),
h) Przygotowanie wniosku wraz z załącznikami w celu uzyskania dodatkowych zgód na prowadzenie robót budowlanych w zakresie błękitno-zielonej infrastruktury (w razie konieczności).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 157008,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 157008,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 157008,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GJ Pracownia Projektowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6661781753

7.3.3) Ulica: Harcerska 11

7.3.4) Miejscowość: Koło

7.3.5) Kod pocztowy: 62-600

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147783,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi