Budowa drogi gminnej nr 111111L w miejscowości Masłomęcz

Gmina Hrubieszów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00254905
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00254905/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-21 12:35
Lokalizacja
Hrubieszów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ceee04be-61b1-46d6-b5f8-027fcab6a167
Identyfikator
9191735733
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

JANUSZ SADLIKKolonia Sitno, PL · lot 0
900 506,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00254905 z dnia 2026-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej nr 111111L w miejscowości Masłomęcz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Hrubieszów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368782

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: B. Prusa 8

1.5.2.) Miejscowość: Hrubieszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: (84) 696-26-81

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ughrubieszow.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ceee04be-61b1-46d6-b5f8-027fcab6a167

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi gminnej nr 111111L w miejscowości Masłomęcz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ceee04be-61b1-46d6-b5f8-027fcab6a167

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254905

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044263/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa drogi gminnej nr 111111L w miejscowości Masłomęcz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203106

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIPG.271.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1166943,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Budowa drogi gminnej nr 111111L w miejscowości Masłomęcz” polegającej na budowie drogi gminnej o długości odcinka 702m położonej w miejscowości Masłomęcz, w gminie Hrubieszów, powiat hrubieszowski, województwo lubelskie. Opracowanie swym zakresem obejmuje: wykonanie budowy nawierzchni, odtworzenie rowów drogowych, wykonanie poboczy kruszywowych, wykonanie przebudowy zjazdów zwykłych, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego. W ramach planowanej budowy drogi gminnej przewidziano wykonanie jezdni o szerokości 5,00 – 5,50m i następującej konstrukcji: 4cm – warstwa ścieralna AC11S 50/70 wg. Wymagań Technicznych WT-2 – Nawierzchnie asfaltowe na drogach publicznych, 5cm – warstwa wiążąca AC16W 50/70 wg. Wymagań Technicznych WT-2 – Nawierzchnie asfaltowe na drogach publicznych, 20 cm – warstwa wyrównawcza z kruszywa 0/31,5 mm niezwiązanego, stabilizowanego mechanicznie, 20 cm – podbudowa pomocnicza z kruszywa stabilizowanego cementem o C 5/6, 10 cm – warstwa odcinająca z piasku. Projektuje się zjazdy do posesji o szerokości 4,00m i następującej konstrukcji: 4cm – warstwa ścieralna AC11S 50/70 wg. Wymagań Technicznych WT-2 – Nawierzchnie asfaltowe na drogach publicznych, 5cm – warstwa wiążąca AC16W 50/70 wg. Wymagań Technicznych WT-2 – Nawierzchnie asfaltowe na drogach publicznych, 20 cm – warstwa wyrównawcza z kruszywa 0/31,5 mm niezwiązanego, stabilizowanego mechanicznie, 20 cm – podbudowa pomocnicza z kruszywa stabilizowanego cementem o C 5/6, 10 cm – warstwa odcinająca z piasku. Projektowana konstrukcja zjazdów do pól: 20cm - kruszywo niezwiązane 0/31,5 mm. Projektuje się pobocza o szerokości 0,75m i konstrukcji: 15cm kruszywo niezwiązane 0/31,5 mm.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
- dokumentację projektową zał. nr 3 do SWZ;
- specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych – zał. nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 900506,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1233776,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 900506,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sadex Janusz Sadlik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950009712

7.3.3) Ulica: Kolonia Sitno 84

7.3.4) Miejscowość: Sitno

7.3.5) Kod pocztowy: 22-424

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 900506,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie jest współfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2026-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane