Dostawa oświetlenia estradowego sali widowiskowej w budynku GCKiS w ramach zadania pn. „ Budowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu – Etap I.

GMINA TERESPOL

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00254906
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00254906/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-21 12:35
Lokalizacja
Kobylany, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fa8b6658-c1c6-4112-9c78-ff29775186b7
Identyfikator
5372333717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneLampy i oprawy oświetlenioweRozdzielnieUrządzenia audiowizualneUsługi szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR WOJTASKraków, PL · lot 0
308 469,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00254906 z dnia 2026-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oświetlenia estradowego sali widowiskowej w budynku GCKiS w ramach zadania pn. „ Budowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu – Etap I.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TERESPOL

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237470

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Ryszarda Kaczorowskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Kobylany

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-540

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 834112000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaterespol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugterespol.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fa8b6658-c1c6-4112-9c78-ff29775186b7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oświetlenia estradowego sali widowiskowej w budynku GCKiS w ramach zadania pn. „ Budowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu – Etap I.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa8b6658-c1c6-4112-9c78-ff29775186b7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254906

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024776/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa oświetlenia estradowego sali widowiskowej w budynku GCKiS, w ramach zadania pn. "Budowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu - etap I".

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00201678

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I-IM.271.2.2026.AD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) dostawę oświetlenia scenicznego wraz z konsoletą sterującą, interfejsem umożliwiającego obsługę działań artystycznych w Sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Kobylanach, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ;
2) dostawa stanowiska realizatora światła, dźwięku i obrazu oraz skrzyni transportowej do urządzeń sterujących, oświetlenia;
3) montaż ruchomych projektorów ze źródłem światła LED wraz ze sterowaniem, podłączeniem, konfiguracją i uruchomieniem sprzętu oraz szkoleniem z zakresu obsługi pracowników GCK;
4) dostarczenie: instrukcji obsługi, użytkowania i konserwacji poszczególnych elementów wyposażenia w języku polskim, atestów, kart gwarancyjnych, protokołów badań i sprawdzeń, w języku polskim;
5) serwis sprzętu w okresie rękojmi/gwarancji.
Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia w tym: wniesienia, rozpakowania, montażu elementów w Sali widowiskowej GCKiS oraz usunięcia zabezpieczeń, opakowań itp. elementów dostawy z obiektu Zamawiającego, na własny koszt i na własne ryzyko.
2. Zgodnie z treścią art. 99 ustawy PZP, jeżeli OPZ zawiera wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu należy uznać, iż wskazaniu temu towarzyszą wyrazy lub równoważny. Wszystkie nazwy firmowe przedmiotu zamówienia użyte w OPZ powinny być traktowane jako definicje standardowe, a nie konkretne nazwy firmowe.
3. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie sprzętu równoważnego. Równoważność oznacza, że dostarczany sprzęt musi zapewniać co najmniej pełną funkcjonalność, określoną przez Zamawiającego w OPZ w stosunku do którego jest wskazywana przez Wykonawcę jako równoważne i posiadać nie gorsze parametry techniczne .
4. W przypadku zaoferowania przedmiotów zamówienia równoważnych Wykonawca zobowiązany jest w ofercie udowodnić , że funkcjonalność oferowanych przedmiotów zamówienia jest równoważna w stosunku do przedmiotów wskazanych przez Zamawiającego. Zamawiający określa następujące kryteria oceny równoważności:
1) Wykonawca musi na swoją odpowiedzialność i swój koszt udowodnić, że zaoferowane przedmioty zamówienia spełniają wszystkie wymagania i warunki określone w OPZ, w szczególności w zakresie:
a) funkcjonalność zaoferowanych przedmiotów zamówienia równoważnych , które nie mogą być ograniczone i gorsze względem funkcjonalności przedmiotu zamówienia określonego w OPZ.
b) warunków i zakresu usług gwarancji, asysty technicznej i konserwacji zaoferowanych produktów równoważnych, które nie mogą być gorsze niż produktów określonych w OPZ,
2) W przypadku zaoferowania przez Wykonawcę produktu równoważnego Wykonawca dokona transferu wiedzy w zakresie utrzymania i rozwoju rozwiązania opartego o zaproponowane produkty.
5. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje dostawę własnym transportem, rozładunek
i montaż urządzeń.
6. Wykonawca na co najmniej 1 dzień przed planowaną dostawą poinformuje zamawiającego pisemnie lub telefonicznie o terminie dostawy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

31213100-3 - Rozdzielnie

32321200-1 - Urządzenia audiowizualne

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 308469,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 757036,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 308469,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elwolight Technologie Sceniczne Piotr Wojtas

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6781212816

7.3.3) Ulica: os. 2 Pułku Lotniczego 28a/2

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-869

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 308469,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa zawarta została dnia 15 maja 2026 r. Termin wykonania cztery tygodnie od dnia podpisania umowy.
2026-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy