Budowa dwóch ogólnodostępnych wiat rekreacyjnych przy klubach sportowych

Gmina Stryszów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00254937
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00254937/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-21 12:41
Lokalizacja
Stryszów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b6e9eeb-a99b-4b43-96a7-0354a5c1e1fb
Identyfikator
5511690907
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWiatyRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychWyposażenie parków i placów zabawInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie stacji rozdzielczychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie dróg pieszych

Wykonawcy

2 przyznane

TOMASZ CZARNYSidzina, PL · lot 0
158 389,68 PLN
TOMASZ CZARNYSidzina, PL · lot 1
127 163,02 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00254937 z dnia 2026-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dwóch ogólnodostępnych wiat rekreacyjnych przy klubach sportowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stryszów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182108

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stryszów 149

1.5.2.) Miejscowość: Stryszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-146

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@stryszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stryszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4b6e9eeb-a99b-4b43-96a7-0354a5c1e1fb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dwóch ogólnodostępnych wiat rekreacyjnych przy klubach sportowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b6e9eeb-a99b-4b43-96a7-0354a5c1e1fb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254937

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00068571/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa dwóch ogólnodostępnych wiat rekreacyjnych przy klubach sportowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 - Fundusze europejskie dla sprawiedliwej transformacji Małopolski Zachodniej - Inicjatywy lokalne na rzecz transformacji - Lokalne inicjatywy społeczne

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00183067

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IiR.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 265160,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa ogólnodostępnej wiaty rekreacyjnej w miejscowości Stryszów. Zakres zamówienia obejmuje budowę wiaty o konstrukcji drewnianej zadaszonej dwuspadowym dachem, o kącie nachylenia 35 stopni, krytym blachodachówką w kolorze grafitowym, wraz z instalacją elektryczną. Wiata zabudowana z trzech stron, w jednej połowie oblicówką z poziomych desek do wysokości 1,10 m, w drugiej połowie ścianą do pełnej wysokości wiaty oblicówką z poziomych desek obustronnie z wypełnieniem wełną mineralną. Zakres zamówienia obejmuje również montaż elementów małej architektury tj. kosz na śmieci, ławka i tablica informacyjna przy istniejącym utwardzeniu terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44112100-9 - Wiaty

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 153702,86 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa ogólnodostępnej wiaty rekreacyjnej w miejscowości Zakrzów. Zakres zamówienia obejmuje budowę wiaty o konstrukcji drewnianej zadaszonej dwuspadowym dachem, o kącie nachylenia 35 stopni, krytym blachą na rąbek stojący w kolorze grafitowym, wraz z instalacją elektryczną. Wiata zabudowana z trzech stron oblicówką z poziomych desek do wysokości 1,10m. Zakres zamówienia obejmuje również utwardzenie dojścia do wiaty oraz montaż elementów małej architektury tj. kosz na śmieci, ławka i tablica informacyjna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44112100-9 - Wiaty

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 111457,37 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158389,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 194141,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158389,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CZARNY Tomasz Czarny

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120375945

7.3.4) Miejscowość: Sidzina

7.3.5) Kod pocztowy: 34-236

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 158389,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 127163,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139068,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 127163,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CZARNY Tomasz Czarny

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120375945

7.3.4) Miejscowość: Sidzina

7.3.5) Kod pocztowy: 34-236

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 127163,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane