Usługa najmu osi strzeleckich/strzelnic celem realizacji szkoleń dla funkcjonariuszy służby celno-skarbowej oraz na potrzeby rusznikarza w okresie 2026/2027 – rejon Ciechanowski
Izba Administracji Skarbowej w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00254951
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00254951/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-21 12:44
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f16e57bf-d0aa-413e-aeef-50e672a90515
- Identyfikator
- 5251007278
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00254951 z dnia 2026-05-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa najmu osi strzeleckich/strzelnic celem realizacji szkoleń dla funkcjonariuszy służby celno-skarbowej oraz na potrzeby rusznikarza w okresie 2026/2027 – rejon Ciechanowski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001021100
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Felińskiego 2b
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-513
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.warszawa@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mazowieckie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-warszawie
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa najmu osi strzeleckich/strzelnic celem realizacji szkoleń dla funkcjonariuszy służby celno-skarbowej oraz na potrzeby rusznikarza w okresie 2026/2027 – rejon Ciechanowski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f16e57bf-d0aa-413e-aeef-50e672a90515
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254951
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00064023/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Usługa najmu osi strzeleckich/strzelnic celem realizacji szkoleń dla funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej oraz na potrzeby rusznikarza w okresie 2026-2027
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00212436
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu ZP/5/2026/U w trybie podstawowym w części 3 nie złożono oferty, Zamawiający unieważnił je w dniu 8.04.2026 r. Z uwagi, iż pierwotne warunki zamówienia nie uległy zmianie niniejsze postępowanie prowadzone będzie na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Pzp. (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.)
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-ee9d0edd-2b36-4e5d-bb25-4fd046b3e9fa
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/11/2026/U/WR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 175164,02 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 3577,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Usługa najmu osi strzeleckich/strzelnic celem realizacji szkoleń dla
funkcjonariuszy służby celno-skarbowej oraz na potrzeby rusznikarza w okresie 2026/2027 – rejon Ciechanowski
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zakres i warunki jego realizacji został określone w:
a) Opisie przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do Zaproszenia,
b) Projektowanych postanowieniach umowy – wzór umowy (zwany dalej wzorem umowy), stanowiącym Załącznik nr 1 do Zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 70310000-7 - Usługi wynajmu lub sprzedaży obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2800,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI ZARZĄD OKRĘGOWY CIECHANÓW
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260300463
7.3.3) Ulica: BATALIONÓW CHŁOPSKICH 25A
7.3.4) Miejscowość: CIECHANÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 06-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2800,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp, w odniesieniu do przedmiotu zamówienia podstawowego odpowiednio:1) OPCJA nr 1 – zwiększenia wartości zamówienia podstawowego o wartość, o której mowa w § 2 ust. 1 pkt 2 wzoru umowy (odpowiadającej liczbie godzin wskazanych w OPZ ), jako zamówienie w ramach prawa opcji. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w zależności od potrzeb jedynie w przypadku wykorzystania całości zamówienia podstawowego w czasie obowiązywania Umowy, w sytuacji zwiększonego zapotrzebowania na usługę.
2) OPCJA NR 2 – wydłużenie terminu realizacji umowy o którym mowa w § 4 o nie więcej niż 6 miesięcy w przypadku, gdy w pierwotnie określonym terminie realizacji umowy nie zostanie wykorzystana kwota zamówienia podstawowego.
2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji (opcja nr 1 i opcja nr 2) osobno lub jednocześnie. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach warunków usługi określonych w umowie jako zamówienie podstawowe, w szczególności w zakresie terminów realizacji, jakości usług oraz płatności.
Zamawiający określił termin realizacji przedmiotu od dnia podpisania umowy przez czas oznaczony, tj. przez 12 miesięcy lub do czasu wykorzystania kwoty brutto, o której mowa w § 2 ust. 1 pkt 1 wzoru umowy z zastrzeżeniem, że wiążące będzie zdarzenie które nastąpi wcześniej oraz prawa Zamawiającego do skorzystania z prawa opcji.
| 2026-05-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |