„Remont i wyposażenie Szkoły Podstawowej w Sadowiu”
Gmina Sadowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00512866
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00512866/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-24 09:57
- Lokalizacja
- Sadowie, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-814143e1-1172-45aa-a016-559a448e1248
- Identyfikator
- 8631609878
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00512866 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont i wyposażenie Szkoły Podstawowej w Sadowiu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sadowie
1.3.) Oddział zamawiającego: 27-580 Sadowie 86
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830410014
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sadowie
1.5.2.) Miejscowość: Sadowie
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-580
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@sadowie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sadowie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-814143e1-1172-45aa-a016-559a448e12481.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont i wyposażenie Szkoły Podstawowej w Sadowiu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-814143e1-1172-45aa-a016-559a448e1248
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512866
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063041/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont i wyposażenie Szkoły Podstawowej w Sadowiu wraz z placami zabaw
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403783
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PS.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 1: Prace remontowe Szkoły Podstawowej wraz z wyposażeniemW zakres robót m.in. wchodzi:
• prace związane ze stolarką budowlaną
• tynkowanie
• pokrywanie podłóg i ścian
• malowanie
• prace związane z instalacją wodną i kanalizacyjną
• instancja klimatyzacji
• montaż pompy ciepła
• instalacje zasilania
• instalacja oświetlenia i gniazd wtyczkowych
• ochrona przeciwporażeniowa
• dostawa i montaż wyposażenia
• zagospodarowania terenu istniejącego placu zabaw uwzględniający wymianę istniejących urządzeń zabawowych na nowe
• przebudowę istniejącej nawierzchni placu zabaw
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45262300-4 - Betonowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
42511110-5 - Pompy grzewcze
31600000-2 - Sprzęt i aparatura elektryczna
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45317100-3 - Instalowanie elektrycznych urządzeń pompowych
39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
39160000-1 - Meble szkolne
39290000-1 - Wyposażenie różne
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
43327000-1 - Sprzęt z gotowych elementów
4.5.5.) Wartość części: 4991855,91 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 2: Instalacja fotowoltaicznaPrzedmiot zamówienia obejmuje instalację fotowoltaiczna zamontowaną na gruncie przy Zespole Szkół w Sadowiu na działce nr ID. 260606_2.0015.154/2. Instalacja będzie składać się z 80 szt. modułów monokrystalicznych o łącznej mocy 36,40 kW. Jest to instalacja typu ON-grid pozyskująca energie elektryczną z promieniowania słonecznego podłączona do zewnętrznej sieci elektrycznej. Energia wyprodukowana przez generator fotowoltaiczny w pierwszej kolejności będzie służyć do zasilania urządzeń elektrycznych znajdujących się w budynku użytkownika. Nadwyżka energii zostanie odprowadzona do dostawcy energii. Na dachu budynku wybudowana została w 2018 r. instalacja stanowiąca zespół prądotwórczy o łącznej mocy 11,10 kW podłączona do inwentera 10 kVA składająca się z 37 modułów. Zwiększenie mocy zamówionej, w razie konieczności, do łącznej mocy instalacji fotowoltaicznej będzie należało do Wykonawcy instalacji w ramach umowy na podstawie udzielonego upoważnienia przez Zamawiającego
4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 174886,67 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5900000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7316563,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5900000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD REMONOTO - BUDOWLANY RACHWAŁ SP.J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8621642934
7.3.4) Miejscowość: Janów Lubelski
7.3.5) Kod pocztowy: 23-300
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5900000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 250000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 300000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 250000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Ogólnobudowlane i instalacyjne Grzegorz Zieja
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363921575
7.3.3) Ulica: Nieczulice
7.3.4) Miejscowość: Pawłów
7.3.5) Kod pocztowy: 27-225
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 250000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |