Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej na instrumenty zwrotne dla projektów realizujących cele LIFE AFTER COAL PL – Wdrażanie Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00255128
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00255128/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-21 13:17
Lokalizacja
Konin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d1fb0116-6dce-4bb6-b3ed-61b00a17f23f
Identyfikator
6650014493
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradztwa

Wykonawcy

1 przyznane

DORADZTWO BIZNESOWE HORYZONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstrów Wielkopolski, PL · lot 0
18 450 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00255128 z dnia 2026-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej na instrumenty zwrotne dla projektów realizujących cele LIFE AFTER COAL PL – Wdrażanie Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310508690

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zakładowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Konin

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: arr@arrkonin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.arrkonin.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d1fb0116-6dce-4bb6-b3ed-61b00a17f23f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


KOORDYNOWANIE OPRACOWAŃ I WDRAŻANIE REGIONALNYCH PROGRAMÓW RESTRUKTURYZACYJNYCH ORAZ TRANSFORMACYJNYCH; POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej na instrumenty zwrotne dla projektów realizujących cele LIFE AFTER COAL PL – Wdrażanie Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1fb0116-6dce-4bb6-b3ed-61b00a17f23f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255128

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„LIFE AFTER COAL PL – Wdrażanie Strategii na rzecz Neutralności Klimatycznej Wielkopolska Wschodnia 2040” realizowanego przy dofinansowaniu z Programu LIFE Unii Europejskiej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Projekt 101069886 - LIFE21-IPC-PL-LIFE AFTER COAL PL

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171811

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ARR-K/24/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług doradztwa dla przedsiębiorstw z sektora mikroprzedsiębiorców oraz małych i średnich przedsiębiorców (MŚP) (dalej „Beneficjentów”) realizujących inwestycje na terenie miasta Kalisza lub powiatu kaliskiego obejmujących przygotowanie kompletnej dokumentacji aplikacyjnej na wsparcie w formie zwrotnej, tj. wniosków o pożyczki/kredyty wraz z wymaganymi załącznikami (dalej „Dokumentacja Aplikacyjna” lub „Wniosek o Pożyczkę/Kredyt”) w celu pozyskania finansowania zewnętrznego dla projektów z zakresu:
1) transformacji energetycznej i neutralności klimatycznej w ramach środków finansowych z Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (dalej: FEW 2021+) – 7 (słownie: siedem) Wniosków o Pożyczkę/Kredyt;
2) rozwoju zielonych przedsiębiorstw w ramach dostępnych środków finansowych z innych programów, z wyłączeniem FEW 2021+ – 3 (słownie: trzy) Wnioski o Pożyczkę/Kredyt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312320-8 - Usługi doradztwa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18450,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18450,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Doradztwo Biznesowe Horyzont spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222802559

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18450,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2026-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi