„Świadczenie usług pracy podwórkowej (streetworkingu) przez wychowawców”

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W BOGATYNI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00255217
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00255217/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-21 13:34
Lokalizacja
Bogatynia, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7af1751a-cfb0-4188-89da-387bdd972a65
Identyfikator
6151074258
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi pracy społecznej i podobnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00255217 z dnia 2026-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług pracy podwórkowej (streetworkingu) przez wychowawców”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W BOGATYNI

1.3.) Oddział zamawiającego: OPS

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003272012

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żołnierzy II AWP 14

1.5.2.) Miejscowość: Bogatynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-920

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ops-bogatynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bogatynia.naszops.pl/bip/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7af1751a-cfb0-4188-89da-387bdd972a65

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Świadczenie usług pracy podwórkowej (streetworkingu) przez wychowawców”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7af1751a-cfb0-4188-89da-387bdd972a65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255217

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00169954/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 „Świadczenie usług pracy podwórkowej (streetworkingu) przez wychowawców”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Uczymy się siebie nawzajem” nr FEDS.07.08-IP.02-0019/25 w ramach Priorytetu nr 7 „Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184086

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOP.260.1.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Świadczenie usług pracy podwórkowej – min 1 wychowawca

4.5.3.) Główny kod CPV: 85300000-2 - Usługi pracy społecznej i podobnej

4.5.5.) Wartość części: 25365,85 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Świadczenie usług pracy podwórkowej – min 1 wychowawca

4.5.3.) Główny kod CPV: 85300000-2 - Usługi pracy społecznej i podobnej

4.5.5.) Wartość części: 25265,85 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 - Świadczenie usług pracy podwórkowej – min 1 wychowawca

4.5.3.) Główny kod CPV: 85300000-2 - Usługi pracy społecznej i podobnej

4.5.5.) Wartość części: 25365,85 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 - Świadczenie usług pracy podwórkowej – min 1 wychowawca

4.5.3.) Główny kod CPV: 85300000-2 - Usługi pracy społecznej i podobnej

4.5.5.) Wartość części: 25365,85 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 - Świadczenie usług pracy podwórkowej – min 1 wychowawca

4.5.3.) Główny kod CPV: 85300000-2 - Usługi pracy społecznej i podobnej

4.5.5.) Wartość części: 25365,85 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6 - Świadczenie usług pracy podwórkowej – min 1 wychowawca

4.5.3.) Główny kod CPV: 85300000-2 - Usługi pracy społecznej i podobnej

4.5.5.) Wartość części: 25365,85 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 7 - Świadczenie usług pracy podwórkowej – min 1 wychowawca

4.5.3.) Główny kod CPV: 85300000-2 - Usługi pracy społecznej i podobnej

4.5.5.) Wartość części: 25365,85 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 8 - Świadczenie usług pracy podwórkowej – min 1 wychowawca

4.5.3.) Główny kod CPV: 85300000-2 - Usługi pracy społecznej i podobnej

4.5.5.) Wartość części: 25365,85 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 9 - Świadczenie usług pracy podwórkowej – min 1 wychowawca

4.5.3.) Główny kod CPV: 85300000-2 - Usługi pracy społecznej i podobnej

4.5.5.) Wartość części: 25365,85 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust 1 ustawy Pzp, gdyż do upływu terminu na składanie ofert nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust 1 ustawy Pzp, gdyż do upływu terminu na składanie ofert nie złożono żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust 1 ustawy Pzp, gdyż do upływu terminu na składanie ofert nie złożono żadnej oferty.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust 1 ustawy Pzp, gdyż do upływu terminu na składanie ofert nie złożono żadnej oferty.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust 1 ustawy Pzp, gdyż do upływu terminu na składanie ofert nie złożono żadnej oferty.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust 1 ustawy Pzp, gdyż do upływu terminu na składanie ofert nie złożono żadnej oferty.

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust 1 ustawy Pzp, gdyż do upływu terminu na składanie ofert nie złożono żadnej oferty.

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust 1 ustawy Pzp, gdyż do upływu terminu na składanie ofert nie złożono żadnej oferty.

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust 1 ustawy Pzp, gdyż do upływu terminu na składanie ofert nie złożono żadnej oferty.

2026-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi