Wykonanie projektu zagospodarowania terenu oraz zakup, dostawa i montaż ławek

Zarząd Zieleni Miejskiej w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00512887
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00512887/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-24 10:01
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0648756f-7296-46a4-8ce7-45e9ce9e99f1
Identyfikator
7792094120
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ŁawkiUsługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

AGNIESZKA KLEPACZEWSKAGortatowo, PL · lot 0
24 122,76 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00512887 z dnia 2024-09-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wykonanie projektu zagospodarowania terenu oraz zakup, dostawa i montaż ławek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Zieleni Miejskiej w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006210537

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzegomska 3

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-194

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzmzp@zzmpoznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zzmpoznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0648756f-7296-46a4-8ce7-45e9ce9e99f1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie projektu zagospodarowania terenu oraz zakup, dostawa i montaż ławek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0648756f-7296-46a4-8ce7-45e9ce9e99f1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512887

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020476/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Wykonanie projektu zagospodarowania terenu oraz zakup, dostawa i montaż ławek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00420194

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZM.ZP/252-30/2024P

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 132976,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Wykonanie projektu zagospodarowania terenu oraz przygotowanie dokumentacji technicznej wraz
z uzyskaniem wszelkich niezbędnych pozwoleń i decyzji w celu ustawienia 3 ławek w parku im. Jana Pawła II oraz dostawa i montaż 3 ławek zgodnie z projektem oraz opisem technicznym.
2) Wykonanie projektu zagospodarowania terenu oraz przygotowanie dokumentacji technicznej wraz
z uzyskaniem wszelkich niezbędnych pozwoleń i decyzji w celu ustawienia na terenie skweru znajdującego się między ul. Południową, a pętlą tramwajową Dębiec PKM, 2 ławek oraz dostawa
i montaż 2 ławek zgodnie z projektem oraz opisem technicznym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39113600-3 - Ławki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.) Wartość części: 19430,89 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) dostawa i montaż 1 ławki zgodnie z projektem zagospodarowania terenu placu zabaw w parku przy ul. Kutnowskiej w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowić będzie załącznik nr 3 do SWZ dla cz. II;
2) dostawa i montaż 5 ławek na terenie siłowni przy ul. Krańcowej 52A oraz demontaż i utylizacja
5 starych ławek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowić będzie załącznik nr 4 do SWZ dla części II;
3) dostawa i montaż 2 ławek bez oparcia na terenie parku Górczyńskiego przy ul. Albańskiej
(w bezpośrednim sąsiedztwie street workout) oraz demontaż 2 starych ławek oraz wykonanie podbudowy z kostki granitowej tożsamej z istniejącą w parku (pod ławkami).
4) Dostawa i montaż 2 ławek 4 modułowych oraz 4 leżaków w parku im. Ks. J. Jasińskiego w Poznaniu na podstawie opracowanej dokumentacji technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39113600-3 - Ławki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.) Wartość części: 113545,43 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24122,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24122,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24122,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIURO HANDLOWE Agnieszka Klepaczewska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301761051

7.3.3) Ulica: Senatorska 31

7.3.4) Miejscowość: Gortatowo

7.3.5) Kod pocztowy: 62-020

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24122,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu złożono jedną ofertę, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 3 Ustawy.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

2024-09-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy