Zakup fabrycznie nowego samochodu osobowego dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Ostródzie

Powiat Ostródzki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00512893
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00512893/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-24 10:02
Lokalizacja
Ostróda, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3541d637-1b54-41f4-88ee-a49ee09c634c
Identyfikator
7411769645
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowePojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Wykonawcy

1 przyznane

FIEDOROWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 0
226 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00512893 z dnia 2024-09-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup fabrycznie nowego samochodu osobowego dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Ostródzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Ostródzki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742445

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana III Sobieskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Ostróda

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.ostroda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiat.ostroda.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3541d637-1b54-41f4-88ee-a49ee09c634c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup fabrycznie nowego samochodu osobowego dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Ostródzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3541d637-1b54-41f4-88ee-a49ee09c634c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512893

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046891/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Zakup fabrycznie nowego samochodu osobowego dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Ostródzie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486711

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AN.272.1.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup fabrycznie nowego samochodu osobowego dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Ostródzie, zgodnie z parametrami technicznymi oraz innymi wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) stanowiącym zał. nr 4 do SWZ oraz zgodnie z projektem umowy (załącznik nr 3 do SWZ)
2 . Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje:
1) Przekazanie fabrycznie nowego samochodu Zamawiającemu odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ostródzie, ul. Jana III Sobieskiego 5.
2) Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w cenie ofertowej koszt dostawy fabrycznie nowego samochodu zgodnego z opisem przedmiotu zamówienia ( zał. nr 4 do SWZ), do miejsca jego odbioru wskazanego w pkt 1.
3) Wykonawca udzieli gwarancji na:
a) zespoły elektryczne, elektroniczne i mechanizmy (łącznie z układem jezdnym, skrzynią biegów, przeniesieniem napędu i zawieszeniem) - w okresie nie krótszym niż 24 miesiące;
b) trwałość lakieru - w okresie nie krótszym niż 24 miesiące;
c) perforację blach nadwozia - w okresie nie krótszym niż 120 miesięcy,
licząc od daty protokólarnego bezusterkowego odbioru samochodu przez Zamawiającego.
4) Wraz z przekazaniem samochodu, Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć Zamawiającemu:
a) wyciąg z aktualnego świadectwa homologacji typu WE uzyskanego dla oferowanego pojazdu samochodowego, przedmiotu jego wyposażenia lub części, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2024 r. poz. 1251) oraz aktów wykonawczych do tej ustawy,
b) książkę serwisową w postaci papierowej lub elektronicznej,
c) instrukcję obsługi pojazdu.
5) Wykonawca musi zapewnić świadczenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
w autoryzowanej przez producenta samochodu stacji obsługi, oddalonej od siedziby użytkownika samochodu wskazanego w pkt 1, nie dalej niż o 100 km.
6) Postanowienia pkt 5 nie zwalniają Wykonawcy z obowiązku zapewnienia Zamawiającemu, w razie potrzeby, serwisu gwarancyjnego na terenie całej Polski.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 226000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 226000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 226000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fiedorowicz Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280362571

7.3.3) Ulica: ul. Sielska 42

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-802

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 226000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2024-09-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy