Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pn. Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Przybysławicach

GMINA GARBÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00255747
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00255747/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-21 15:19
Lokalizacja
Garbów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5049f6fa-5e52-4dc8-b69a-bb8545659eeb
Identyfikator
7132884258
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ WESOŁOWSKIOpole Lubelskie, PL · lot 0
178 350 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00255747 z dnia 2026-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji
pn. Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Przybysławicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GARBÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019767

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krakowskie Przedmieście 50

1.5.2.) Miejscowość: Garbów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-080

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 815018063

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@garbow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://garbow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji
pn. Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Przybysławicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5049f6fa-5e52-4dc8-b69a-bb8545659eeb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255747

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00085789/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Budowa pełnowymiarowej hali sportowej przy szkole podstawowej w Przybysławicach - dokumentacja techniczna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00190673

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2710.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa: wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pn. Budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Przybysławicach
2. Dokumentacja musi spełniać wymogi wynikające z obowiązujących przepisów techniczno-budowlanych oraz wymogów zamawiającego.
2.1. STAN ISTNIEJĄCY
Teren inwestycji planuje się zlokalizować na działce nr 55/1 obręb Zagrody, gm. Garbów. W otoczeniu terenu inwestycji dominują pola uprawne oraz zabudowa mieszkaniowa. Od stronny wschodniej znajduje się droga gminna, od strony południowej droga wojewódzka. Na terenie zlokalizowany jest budynek szkoły. Od strony północnej znajduje się parking, wjazd od strony wschodniej z drogi gminnej. Od strony zachodniej budynku istniejącego znajduje się infrastruktura sportowa, którą należy zachować. Lokalizację nowoprojektowanego budynku Zamawiający zakłada na południe od istniejącego budynku szkoły. 2.2. WYMIARY PROJEKTOWANEJ HALI:
• Powierzchnia zabudowy ok. 1580,00m2
• Powierzchnia użytkowa ok. 1480,00m2
• Długość budynku ok. 45,00m
• Szerokość budynku ok. 36,00m
• Wysokość budynku ok. 12,00m
• Wysokość do elementów konstrukcyjnych nad boiskiem do gry min. 9,0m
• Liczba kondygnacji – 1/2
• Liczba osób mogących przebywać jednocześnie na sali sportowej - powyżej 50 maksymalnie 300
3. Zakres dokumentów (Branż: Architektoniczna, Konstrukcyjno - Budowlana, Drogowa, Sanitarna, Elektryczna, Teletechniczna)
 Projekt zagospodarowania terenu – 5 egz. w wersji papierowej
 Projekt architektoniczno - budowlany – 5 egz. w wersji papierowej
 Projekty techniczne wszystkich branż – 3 egz. w wersji papierowej
 Projekty Wykonawcze architektury, konstrukcji oraz wszystkich branż - 3 egz. w wersji papierowej
 Przedmiar robót – 2 egz. w wersji papierowej
 Kosztorys inwestorski – 2 egz. w wersji papierowej
 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych dla wszystkich dokumentacji – 3 egz. w wersji papierowej
 Wersja elektroniczna całości dokumentacji – w formacie PDF oraz w formatach edytowalnych (DOC, XLS, DWG) – 1 komplet

Wszystkie projekty budowlane muszą być sporządzone i sprawdzone przez osoby posiadające właściwe uprawnienia i potwierdzoną przynależność do izby inżynierów. Dokumentacja musi spełniać wymogi - Wytyczne techniczne, wymagane przez Ministerstwo Sportu dot. Dofinansowania obiektów infrastruktury sportowej. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć oświadczenie o kompletności dokumentacji podpisane przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia budowlane.
4. Wykonanie kompletnej dokumentacji zgodnie z SOPZ – załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 175000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 301347,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178350 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: rawe projekt Rafał Wesołowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7171791822

7.3.3) Ulica: Fabryczna 13

7.3.4) Miejscowość: Opole Lubleskie

7.3.5) Kod pocztowy: 24-300

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178350,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2026-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi