„Modernizacja gminnych budynków użyteczności publicznej”

GMINA GOWOROWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00255777
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00255777/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-21 15:31
Lokalizacja
Goworowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dad2d1d9-139d-45e0-b53b-7ddcbc44e1e2
Identyfikator
7582352751
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne gazowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00255777 z dnia 2026-05-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja gminnych budynków użyteczności publicznej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GOWOROWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668203

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ostrołęcka 21

1.5.2.) Miejscowość: Goworowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-440

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 761 40 43

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@goworowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goworowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dad2d1d9-139d-45e0-b53b-7ddcbc44e1e2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja gminnych budynków użyteczności publicznej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dad2d1d9-139d-45e0-b53b-7ddcbc44e1e2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255777

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034798/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 "Modernizacja gminnych budynków użyteczności publicznej"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191772

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.6.2026.EM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 256048,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, polegających na budowie instalacji zbiornikowej wraz z wewnętrzną instalacją gazową oraz wykonanie remontu elewacji, wymiany drzwi i okien Gminnej Biblioteki Publicznej w Goworowie, zlokalizowanej przy ul. Szkolnej 11, 07-440 Goworowo, na działce nr ewid. 668/2 Goworowo.
Zamawiający wprowadził zmiany SWZ dotyczące Etapu 2 – Remont elewacji budynku oraz roboty towarzyszące - oraz rozszerzył zakres prac wewnątrz biblioteki.
W celu zapoznania się z przedmiotem zamówienia Zamawiający wymaga odbycia wizji lokalnej remontowanego obiektu. Udział w wizji lokalnej jest warunkiem udziału w postępowaniu. Nieodbycie wizji skutkuje, zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18 Pzp, odrzuceniem oferty. Potwierdzeniem odbycia wizji lokalnej będzie podpis przedstawiciela Wykonawcy na udostępnionej przez Zamawiającego liście obecności.
Zaplanowane terminy odbycia wizji lokalnej:
a) 27.04.2026 r. godz. 12:45, ul. Szkolna 11, 07-440 Goworowo
b) 29.04.2026 r. godz. 13:00, ul. Szkolna 11, 07-440 Goworowo”

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.
W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną została odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt 8 w związku z art. 224 ust 6 ustawy Pzp, zawiera rażąco niską cenę lub koszt w stosunku do przedmiotu zamówienia. Cena kolejnej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. W związku z powyższym zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
2026-05-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane