Dostawa sortów mundurowych leśnika oraz odzieży bhp dla pracowników Nadleśnictwa Lubartów w 2026 r.

NADLEŚNICTWO LUBARTÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00255948
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00255948/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-22 07:02
Lokalizacja
Lubartów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d41a303e-ac6f-4d13-a26f-2c92a8df9553
Identyfikator
7140002706
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatkiOdzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiOdzież branżowaObuwie

Wykonawcy

1 przyznane

ZOL TAGART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnobrzeg, PL · lot 0
222 419,67 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00255948 z dnia 2026-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sortów mundurowych leśnika oraz odzieży bhp dla pracowników Nadleśnictwa Lubartów w 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO LUBARTÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430514950

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Generała Kleeberga 17

1.5.2.) Miejscowość: Lubartów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: (81) 855-23-14

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lubartow@lublin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubartow.lublin.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d41a303e-ac6f-4d13-a26f-2c92a8df9553

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sortów mundurowych leśnika oraz odzieży bhp dla pracowników Nadleśnictwa Lubartów w 2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d41a303e-ac6f-4d13-a26f-2c92a8df9553

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255948

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00194268/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa sortów mundurowych leśnika oraz odzieży bhp dla pracowników Nadleśnictwa Lubartów w 2026 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00201359

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sortów mundurowych leśnika oraz odzieży bhp dla pracowników Nadleśnictwa Lubartów.
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz opis wymagań i warunków realizacji zamówienia określają:
- Opis Przedmiotu Zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ,
- Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – Załącznik nr 2 do SWZ.
3. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie następowała sukcesywnie w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego. Z uwagi na zmienność poziomu zatrudnienia pracowników uprawnionych do odbioru sortów mundurowych leśnika oraz odzieży bhp, jak również zmienność indywidualnego zapotrzebowania na poszczególne sorty przez osoby uprawnione, wskazana w załączniku nr 1 (OPZ) SWZ ilość poszczególnych sortów oraz odzieży bhp ma charakter szacunkowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w zakresie rodzaju i ilości poszczególnych sortów oraz odzieży bhp przy zastosowaniu zapłaty za ich dostawę po zaoferowanych cenach jednostkowych odpowiadających poszczególnym elementom (sortom), zaś Wykonawca zrzeka się roszczenia o realizację zamówienia i zapłatę wynagrodzenia za niewykonaną część przedmiotu zamówienia. Zmiany ilościowe poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia zostaną dokonane w ramach wartości netto przedmiotu zamówienia. Zamawiający gwarantuje realizację umowy na poziomie minimum 50% wartości przedmiotu zamówienia netto, określonej zgodnie z § 5 ust. 1 (wynagrodzenie umowne) wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18000000-9 - Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

18110000-3 - Odzież branżowa

18800000-7 - Obuwie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 222419,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 222419,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 222419,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZOL Tagart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8670007706

7.3.3) Ulica: ul. Mieszka I 4

7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 39-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 222419,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy