Dostawa sprzętu i oprogramowania dla poprawy bezpieczeństwa cyfrowego w Urzędzie Gminy w Chojnicach

Gmina Chojnice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00255986
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00255986/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-22 07:58
Lokalizacja
Chojnice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-531286f1-ff41-4b30-9d00-f2c07285f978
Identyfikator
5551908755
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweSprzęt związany z komputeramiPakiety oprogramowania i systemy informatycznePakiety oprogramowania antywirusowegoPakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwaniaBezprzestojowe źródła energiiUsługi w zakresie konserwacji systemu

Wykonawcy

1 przyznane

COMEL IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMiastko, PL · lot 0
491 402,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00255986 z dnia 2026-05-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu i oprogramowania dla poprawy bezpieczeństwa cyfrowego w Urzędzie Gminy w Chojnicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chojnice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351268

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 31 Stycznia 56a

1.5.2.) Miejscowość: Chojnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 52 88 013 02

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminachojnice.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminachojnice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminachojnice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu i oprogramowania dla poprawy bezpieczeństwa cyfrowego w Urzędzie Gminy w Chojnicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-531286f1-ff41-4b30-9d00-f2c07285f978

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255986

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035459/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa sprzętu i oprogramowania dla poprawy bezpieczeństwa cyfrowego w UG w Chojnicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie jest dofinansowane w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy, Priotytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00226978

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 406819,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania dla poprawy bezpieczeństwa cyfrowego w Urzędzie Gminy w Chojnicach zgodnie z Załącznikiem nr 4 do SWZ tj. Opisem przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

50324100-3 - Usługi w zakresie konserwacji systemu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 491402,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 491402,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 491402,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Comel IT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8421801658

7.3.3) Ulica: Koszalińska 22

7.3.4) Miejscowość: Miastko

7.3.5) Kod pocztowy: 77-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 491402,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-05-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy